0
clear
  • Луц Jesco Електромагнетниот Управувано Премерување Пумпа, 0102P0020C012A2C1A, MAGDOS ЛП, 2 бар, ПВЦ/FMP, 1/4 x 3/8
  • -20%
  • -20%
Луц Jesco Електромагнетниот Управувано Премерување Пумпа, 0102P0020C012A2C1A, MAGDOS ЛП, 2 бар, ПВЦ/FMP, 1/4 x 3/8

Луц Jesco Електромагнетниот Управувано Премерување Пумпа, 0102P0020C012A2C1A, MAGDOS ЛП, 2 бар, ПВЦ/FMP, 1/4 x

DEN 1300.80

Достапност
Достапно за нарачка

Излез опсег од 0.5 – 15 l/h, до 16 бар.Голем дострел напојување единица 110 – 240 V, 50/60 Hz, IP65. Дозирање главата вентилација (пластични верзија).Погоден за ѕидни и подни монтажа.Мозочен удар фреквенција може прецизно да се прилагоди преку тастатура.Оваа Луц Електромагнетниот Управувано Премерување Пумпа, модел 0102 P0020 C012 A2 C1 A, е MAGDOS ЛП, 2 бар, ПВЦ/FMP, 1/4" x 3/8".На MAGDOS ЛП е достапен во седум моќ се движи.Двоен-топка вентили се обезбеди точни дозирање.На дозирање, власта може да биде приспособена од страна на различни мозочен удар фреквенцијата рачно, преку надворешна контрола контакт или користење на 0/4 – 20 m A сигнал.На MAGDOS ЛП е исто така достапен со изборен Етернет интерфејс.Оваа мрежна конекција ви овозможува да го контролирате удар фреквенција и број на потези.Покрај тоа, сите пораки за грешки може да се пренесе во спротивна насока.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

92500150 За Hayward Печат Собранието XP2 XP2 E XP3 Базен & Спа Пумпа Механички Вратило Печат 5 / 8".Компатибилен со АкваF

4 СПРЕЈ СТИЛОВИ : Со повеќе млазници, поддршка 4 спреј стилови, независни млазници контрола на различни в�

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Пета мерки околу 4.75".Платформа мерки околу 1 инчи 100% Кожа 4.75" Пета 1" Платф

100% Синтетички.Faux Кожа за ѓон.Paints : Медиум (Б), Широки (D).Прилагодливи Slingback 3 Инчен Пета.Поместена Footbed.Веге�

100% Синтетички.Faux Кожа за ѓон.Paints : Медиум (Б), Широки (D).Прилагодливи Slingback 3 Инчен Пета.Поместена Footbed.Веге�

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Пета мерки околу 4.75".Платформа мерки околу 1 инчи 100% Кожа 4.75" Пета 1" Платф

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.TPR гумен ѓон.Дизајниран во САД.Пета ви�

Пумпата може да се користи за општи вода испорака, спреј пумпи, претежно облачно системи или други индус

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Пета �

Произведено во Кина.Пумпа со предфилтер за вода градини; безбедно за риба.Ве молиме погледнете го упатс�

Paints : Медиум (Б), Широки (D).Прилагодливи Slingback 3 Инчен Пета.Поместена Footbed.Вегетаријанската Змија Печати.Ов

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Текстил.Увезени.Синтетички единствен

Hayward SP1026 влезот фитинзи.Од Производителот Hayward SP1026 Влезот Фитинзи Винил Fiberglass Базени, Бањи Топли Кади 11 /

Овој дел е исто така познат како : PRPZG3 AR696 S2 / PZG3 AR696 S2 / ПР PZG3 AR696 S2 Хидраулична Пумпа за Паркер (1 Единица).�

100% Синтетички.синтетички единствена.МАРИЈА JANES СО ОКСФОРД ПРЕСВРТ : во Кој две безвременски стилови во е

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.теле коса.Кожа за ѓон.Со цел да се доби

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Велур единствена.Пета ме

YHTAUTO Прифатлива и Премиер серво Волан Пумпа, Директно Одговара.Одговара на Chevrolet Corvette C5 19972004 V8 5.7 L, 20052007 V8

PS201 SPX1600 Z2 3 / 4" Окно Печат за Базенот се Пумпа PS201 SPX1600 Z2 AS201 (2 парчиња).Замена Пумпа Печат за PS201 SPX1600 Z2 PS201 SPX16

Овој дел е исто така познат како : ULT5699 / 5699 / ULT 5699 Хидраулична Пумпа за Ултра (1 Единица).Сакате да ја пот�

100% Синтетички.синтетички единствена.МАРИЈА JANES СО ОКСФОРД ПРЕСВРТ : во Кој две безвременски стилови во е

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Синтетички.Faux Кожа за ѓон.Paints : Меди

На SP20 компактен потопна пумпа е мала тежина, ефикасен начин да се движат големи количини на течности брз

Овој дел е исто така познат како : WHP5 S347580 TCM / 5 S3 / 47580 TCM / 5 S347580 TCM / WHP5 S347580 TCM Хидраулична Пумпа за Ацтеки�

Подводните магнетни диск statuary фонтана пумпа.Отпорен на корозија тело специјално за подводни употреба.Л

Работи со стандарден распоред 40 ПВЦ лизга или barb фитинзи : Риба растојанието помеѓу каде што вашиот пумп

Please wait...