0
clear
  • HealFast Кожата Поправка Крем | Длабоко Навлажнувачки Лосион за Сува Нервозни & Чувствителна Кожа - се Бори Осип, Сувост, стрии, Изгореници, Кревет Рани и се што е во Меѓу
  • -20%
  • -20%
HealFast Кожата Поправка Крем | Длабоко Навлажнувачки Лосион за Сува Нервозни & Чувствителна Кожа - се Бори Осип, Сувост, стрии, Изгореници, Кревет Рани и се што е во Меѓу

HealFast Кожата Поправка Крем | Длабоко Навлажнувачки Лосион за Сува Нервозни & Чувствителна Кожа - се Бори Осип,

DEN 2878.80

Достапност
Достапно за нарачка

Heal Fast Кожата Поправка Крем се формулирани со помош Ovasome Технологија за да ја активирате хранливи материи од растително и храна-основа состојки за обезбедување на вашата кожа и со сите витамини, минерали и протеини, кои се потребни за блескав здрава кожа.Одличен е за сува кожа, посекотини, изгореници, за да се спречи лузни по пластична хирургија, стрии, подсечен кожата/усните, изгореници, пелена осип, егзема, лулка капа, гребнатинки, каснувања од инсекти, кревет рани и сето она помеѓу.Длабока пенетрација обезбедува непосредна помош и видливо подобрување за потресени кожата.Нашиот мирис-слободен формулација на вашата кожа ќе се чувствуваат мека и влажна и не мрсна и валкана.Овој крем е исто така одличен за спречување на стрии во текот на бременоста.Брзо се апсорбира, длабоко навлажнувачки лосион во светлина, шлаг текстура која обезбедува инстант олеснување, кожата поправка и долготрајна хидратација за сува, потресени кожата и егзема – без мрсна по-чувствуваат.Нашата Кожа Поправка крем не само што ја олеснува сува кожа, испукани кожата, подсечен кожата и други кожни заболувања, тоа служи за да се спречи кожата од влошува.За возрасните, бебињата и инконтиненција.За целосна глава до пети употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ова око крем помага да се елиминира појавата на подоко подпухналост, темни кругови, фини линии и брчки.Д�

Открие посветла кожа.Ова резултати управувано формула спречува кожата од формирање на забите, а исто та

има силен проницаемост и е лесно да се апсорбира, што придонесува за серумски има силен проницаемост и е

Насочени третман крем за стручно адреса за изразување линии и брчки.Веднаш smoothes надвор линии и ги брише

Мултифункционален око спреј : длабоко чистење, 360степен чистење на нечистотиите и странски органи околу

Портокал Етерично Масло invigorates & uplifts.Ѓумбирот Етерично Масло energizes вашите сетила.Ултра богати, немрсна т

Исполнет со ултра богати, навлажнувачки Шеј Путер.Збогатен со кожата благотворно Алое Путер и уживање К

Органските Аптека е Усна & Око Крем пакети две големи производи во една цевка!Dab тоа околу очите за да се �

ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ : Богата со антинавремено состојки кои ефикасно намалување на темните кругови, брчките,

Објектот Пакет Димензија : 9.652 cm L x 9.144 cm W x 2.286 см Х Број на Модел : B004 UGN818 Објектот Пакет Тежина : 0.400 lb.Соста

SCA Biorepair Технологија : Поправка Индекс 8, напредни кожата регенерација.Хидратантен Комплекс : Hygroplex & Pentaviti

Органски, одржливоберат Bladderwrack Алги содржи 65+ витамини и минерали кои detoxify, хидрат и надополнува на кожа

СОДРЖИ ГОЛЕМ БРОЈ НА СЕРУМСКИ : Грижа за кожата околу очите, да се смири фини брчки околу очите, очите нав

Кажете Збогум На Кеси, Темни Кругови и Подпухналост.Ќе Видите Резултати, Уште Подобро Вашите Пријатели �

15ml.Stateoftheart око крем со насочени тројно дејство.Напојува со комерцијален комплекс на високотехнолошки с�

1 Парче 1.7 Унца (50мл).Хидрира Да Остави Чувство На Кожата Мека И Мазна,.Згаснува Појавата На Темни Дамки,.Н

Интензивно Moisturizes : Ова NIVEA кожата creme интензивно moisturizes, ја храни и ја штити кожата од кои груб, се чувству

Овозможува највисоко ниво на концентрирани хидратација за проблематична кожа области.Рака и Телото Moist

Куркума Смират вашата кожа со антивоспалителни Куркума.Ова жолто обоена убавина е преполн со антиокси�

Целулитот Крим Ние ги користиме придобивките од invigorating кофеин да го тонот на вашата кожа минимизирање �

Please wait...