0
clear
  • 910 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 08557 Пеперутка Круг Дрво Цртан филм Уметност Изработката Flatback DIY Додатоци
  • -20%
  • -20%
910 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 08557 Пеперутка Круг Дрво Цртан филм Уметност Изработката Flatback DIY Додатоци

910 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 08557 Пеперутка Круг Дрво Цртан

DEN 1356.00

Достапност
Достапно за нарачка

910 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 08557 Пеперутка Круг Дрво Цртан филм Уметност Изработката Flatback DIY Додатоци.Илјадници накит одлуки шарм, шиење копчиња на мојата продавница, ако ви се допаѓа оваа точка, додадете вашите омилени. : ).Материјали : Дрво, Боја : како Фотографија ( повеќе бои ).Големината на секоја копче : (Aprox.) : 15 x 15 x 4mm,(19/32"x19/32"х5/32").Количина : 910 КОМПЈУТЕРИ. 910 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 08557 Пеперутка Круг Дрво Цртан филм Уметност Изработката Flatback DIY Додатоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овие јаже фиока копчиња се рачно направена од високо квалитетни бели јута twines заврзана во една убава цр

Големина : 19 / 16 инчен.Крај : Црна Мат.Материјал : Челик.Тстил.Инсталација на хардвер вклучени.Ова се јасни

Самнер Улица Дома Хардвер нуди модерен, а сепак безвременски дизајни за да се заврши својата кујна или к

Одговара за овие прилики : Облека Продавница; Хотел; Отворено; Travel; Дневни Домаќинство; Приказ; Шкафот; Пр

Украсни копчиња embellishments на шиење цел да се одржи на ткаенина заедно.Копчиња, повеќето inconspicuoно суштинск

Одличен начин за да се промени соба е изглед.Светла, огледалокако, полиран хром финиш.Круг ringed knob форма...

Овој пакет содржи асортиман на мал кон среден шиење копчиња и монистра.Шиење поими доаѓаат во 1.6 оз паке

Се користи за кабинет, фиока, гардероба, градите, отпадоци, салон, ковчегот, и др.Обезбеди спортски прило

⚽ ПОВЕЌЕ КОРИСТЕТЕ НАЧИН : Нашата фиока копчиња одговара на современите естетски стандарди и зелена см

11 / 4 во (32 mm) Дијаметар Knob.Завршил во Сатенски Никел.Intricately направена со прецизни детали за доживотно убав

Навој Дијаметар : М12; Конец Должина : 40mm / 1.57".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и затег

910 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 04210 Мешани Цвеќиња Бело Др

Производот е беспрекорно, без burrs на работ, и тоа ќе не гребење на кожата на вашето лице и раце.Објектот м

910 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 04222 Бели Цвеќиња Сина Дрво

520 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 05002 Големи Очи Був Дрвени

11 / 2 во (38 mm) Дијаметар Knob.Завршил во Мат Црна боја.Intricately направена со прецизни детали за доживотно убави

30 Парчиња за Шиење да се Шие На Копчиња BT22008 се Преклопуваат Триаголници Дрвени Дрво Уметности и Занаети

Глава Кол : 36mm / 1.43"; Конец Големина : M6 x 35mm (D*L);Конец Теренот : 1.0 mm.Главен Материјал : Пластика, Метал;.Глав

280 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 08718 Џемпер Шапка Девојка Д

Пакетот вклучува 600700 парчиња на смола копчиња.Како нашите пакување е пондериран, постојат некои разлик

11 / 8 во (29 mm) Должина Knob.Завршил во Шампањ Бронза.Intricately направена со прецизни детали за доживотно убавина

Please wait...