0
clear
  • Свила Загрева Око Маска за Суви Очи USB Пареа Топла Облога за Подуени Очи Прилагодливи Temp Спиење Око Маска за Суви Очи, Chalazion, Blepharitis, Stye,Бесплатни складирање торба.
  • -20%
  • -20%
Свила Загрева Око Маска за Суви Очи USB Пареа Топла Облога за Подуени Очи Прилагодливи Temp Спиење Око Маска за Суви Очи, Chalazion, Blepharitis, Stye,Бесплатни складирање торба.

Свила Загрева Око Маска за Суви Очи USB Пареа Топла Облога за Подуени Очи Прилагодливи Temp Спиење Око Маска за

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Црна,Сива,Бебе Розова,Сина(Бесплатно складирање торба)ЗАГРЕАНА СВИЛА ОКО МАСКА КОЈА го СМИРУВА, ОПУШТА И се ПРИЛАГОДУВА НА ВАШИТЕ ПОТРЕБИ Блокираат светлината да заспие и да останат спие!Нашите топли очи компресира маска ви дава додаде удобност & исцелување придобивките на топлина и луксузот на мека, мазна свила против вашата кожа.КАКО ДА СЕ USE1.Нашата мека свила око маска ќе ви даде утеха на влажна топлина и да ви помогне да падне во исцелување на спиење.Поставување на вашиот избор и да се релаксираат веднаш!КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% Свила ткаенини надворешноста Внатрешни работи graphene топлина филм Прилагодливи еластична трака 4 температура поставувања 4 тајмер поставки 6-ft кабел со USB порт & DC plug Поддршка за Главоболки, Око и Синус Прашања и Повеќе Оваа суво око маска е алатка за грижа за себе!Кој има време да се добие доволни за одмор и за лекување во нашата зафатен ден-за-ден животи?Оваа маска е едноставен и лесен за употреба. Вметнете го само USB приклучок/контролер во моќта source2.Сакан од Потрошувачите од Сите Возрасти, Многу корисници го користите овој производ како синус маска за да се намали кои страдаат од мигрени и синус болка.Флексибилни Енергија - Скоро 7ft долг кабел значи ова можете да го користите USB напојува око третман насекаде.) Подарок за Себе или некој Близок Овој загреан око маска е внимателен подарок за секој близок (или себе си!). Spritz топла вода за око-соочува страна на маска за влажна топлина.Тоа дури и може да се користи во врска со капки за очи, eyelid препарати за чистење и струже. (0 поставување го задржува маска додека исклучена или изваден. Поврзете DC Plug од маска до контролорот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1 Материјал : трајни оксфорд ткаенина & водоотпорен материјал внатрешниот слој.Машина перат.Боја : црна...

За суви очи, blepharitis, meibomian жлезда дисфункција, контактна леќа нетрпеливост, или воспаление.Содржи 0.012% чис

Водоотпорен енергија инвалидска количка рака џојстик / контрола чува вашите контроли сува и вашите рац

Вклучува : (3) Топла и Ладна Маски и (3) Ден и Ноќ Маски.Топла маска unclogs порите, Ладна маска хидрира кожата.М

【Функција】Енергија инвалидска Количка Рака Џојстик Маска или Количка Рака Џојстик Водоотпорен Зашти

Овие самогреење маски се совршени за ослободување на сува, уморни очи и принудувајќи се себе си да се оп

【Универзална】се Вклопува Палуби до 54",(L71"x W47"x H43"), погоден за повеќето јава косилка за трева брендови,вк

【NADAENMF ТОПЛО И УДОБНО】, Делува како вреќа за спиење за долниот дел од телото, без дополнителни оптоварув

[ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК ЛИЦЕТО МАСКА МАШИНА]Супер безбедни и здрави, приватни прилагодена на лицето маска.Пр

Оваа розова грејпфрут лист маска веднаш ја храни кожата и контурите на вашето лице за да се помогне да с

Пакетот вклучува : 1 x Челик Мрежа Маска за ноќта на Вештерките, 1 x Тактички Очила.Материјал:Airsoft Маска : Н

Во меѓувреме, ако Сакате да Имате Подобра Искуство, Само Нека Биде Студено во Фрижидер Пред да го Корист

????СПЕКТАР НА СВЕТЛИНА НА ЧЕКАЊЕ ЗА ВАШИОТ ИЗБОР ???? — LED светло имаат 287 LED светла со 7 бои на светлината да

Изработени Од 100% Алуминиум Метал, Убава Мазна, Сјајна Завршница.Големина Сите Регистарски Таблички Се

Во текот на ноќта : Исполнет со жолчките, оваа маска ви помага затегнете порите и мазна текстура на кожат

Уморни од пренатрупани порите и кожата досадна?ESTETIST Е ПОРА ЧИСТЕЊЕ е вашиот совршен решение.Овој третма

☂ ВИСОК КВАЛИТЕТ ВОДООТПОРЕН ПВЦ ПЛАТНО Fushida возрасни дожд poncho направени од водоотпорен пвц слој и вис

НИЕ ВЕРУВАМЕ ДЕКА чисти нега на кожата е клуч за долгорочното здравје и убавина, кој е зошто нашите глин

100% Сосема Нов / / Големина : 19cm*18 милиони / / Тежина : 260g.Дизајн : Venting дупки на двете страни обезбедува уд

Одличен Квалитет англиски Седло Подлога со Појавување Летаат Хаубата Седло Подлога направена од Полие

Лесно Да се Прилагоди Headband Нема ДА Метежот на Косата.Не Се Движи Или Да Падне Додека Си Спие.Помага Во По

Се препорачува за постарите тинејџери и adults Adjust ремени да се направи тоа удобно и сигурно.Изгледа кул, д

Please wait...