0
clear
  • 48 Џеб Неонски Жолт картон и Носителот w/Бела Акрилна Задниот Ѕид
  • -20%
  • -20%
48 Џеб Неонски Жолт картон и Носителот w/Бела Акрилна Задниот Ѕид

48 Џеб Неонски Жолт картон и Носителот w/Бела Акрилна Задниот Ѕид

DEN 1943.76

Достапност
Достапно за нарачка

Целокупната Димензии : 24"w x 23"h.Џеб Димензии : 3-3/4"w x 1"h x 3/4"г.Џеб Капацитет : Прибл. 50 бизнис Картички.Достапни Бои : Неонски Жолт картон и Носителот w/ Бела Акрилна Назад.Количина на Џебовите : 48. Достапни Бои : Неонски Жолт картон и Носителот w/ Бела Акрилна Назад Количина на Џебовите : 48 Целокупната Димензии : 24"w x 23"h Џеб Димензии : 3-3/4"w x 1"h x 3/4"д Џеб Капацитет : Прибл. 50 бизнис Картички Хардвер Вклучени : Нема Собрание е Потребно : Не се Материјал : Билатерален Styrene (Акрилна) Материјал Дебелина : .118.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лесна инсталација, само plug and play.Карактеристики на производот Направени со висок квалитет LED интегриран

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Ќе го сакам и колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно прилог на оваа шармантна клупа�

КВАЛИТЕТ VINEVIDA Етерично Масло е Професионална Терапевтски Одделение Citronella Етерично Масло.Ова е 100% Чист

Добар избор за подарок на вашите пријателки, мајка, љубовници и девојки да имаат удобен шминка насекаде.

За 30" Workstations.Вино боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED2030 Виси Фиока Единиц

★Фиока дизајн : На фиока нудат простор за складирање на вашите секојдневни предмети, како што се чевли ч

Изберете тоа брзо!Уживате во среќни време сами или со вашите пријатели, семејство и деца.Enought дијаманти �

★ Најновите 2019 / 2020 Дизајн круг капа Тастатура : тастатурата ви овозможува да го вклучите вашиот 10.2 инче�

Бренд Име : Crysdaralovebi.Материјал : Картон.Број На Модел : 190330 Повод : Свадба & Ангажман.Повод : Роденден.Забеле

Полнење Ni MH NiМЗ AAAA батеријата НА6 LR61 батерии.Квалитетот челик школка, многу цврсти и издржливи, ефикасно

Четкање на Забите Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 рабо

Лесно да се чисти, водоотпорен.Киселинабесплатно да се заштити вашиот ценет документи.За повеќе употре�

Материјал : Цинк Легура.Отпечаток + Лозинка + IC Card Капацитет : 300 ( 3x Администратор ).Отпечаток гласи : phlx се�

За 30" Workstations.Средна Сива боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED3030 Виси Фиока

Please wait...