0
clear
  • . Colouration Име:Сина, Куче столче Покрие Неподелена Милениче Автомобил Бустер Седиштето за Мали Средни Кучиња, Мачки Дише Мантил Куче, Мачка Милениче Превозникот Седиш
  • -20%
  • -20%
. Colouration Име:Сина, Куче столче Покрие Неподелена Милениче Автомобил Бустер Седиштето за Мали Средни Кучиња, Мачки Дише Мантил Куче, Мачка Милениче Превозникот Седиш

. Colouration Име:Сина, Куче столче Покрие Неподелена Милениче Автомобил Бустер Седиштето за Мали Средни Кучиња,

DEN 2016.00

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од водоотпорен материјал, не се плаши од домашни миленици drooling или губење на косата и производството на автомобили валкани.Дише и водоотпорен : mesh дизајн на двете страни, добра вентилација, ќе не направи куче досадно.Бојата можеби малку разлика спореди сликата со вистински објект поради следи одразуваат, ве молиме причина ви Благодариме!.Не грижете се за да се биде премногу краток за да му наштети на вашето домашно милениче вратот поради еластична bands High-квалитет вистински и мулти-функција : направен од високо-квалитет на Оксфорд влакна, издржливи.Две безбедност токи безбедно се обезбеди тоа да седиште, и сигурносен појас обезбедува вашето домашно милениче во место за да се спречи тоа од линеарна неконтролирано.Околните тешко одбор го задржува зголемена седиште силна и цврста, и кога вашето домашно милениче се потпира на тоа, вие не мора да се грижите за седиштето уривање.Вградени прилагодливи појас, лесно може да се инсталира во речиси сите vehicles Easy да се инсталира : вметнете ја одредување род во цвест на седиштето, тока и прилагодлива лента за да го поправам на седиштето, најдалечните поддршка појас е спроведен со 2 појаси, кои може да бидат запознаени и инсталиран во согласност со различните модели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ : Настрана од користење на тоа како кутре столче или мачка столче, тоа, исто така, работи д

【БЕЗБЕДНОСТ ОБЕЗБЕДЕНО】седиштето појас на седиштето може да се ограничи вашето куче во рамките на сед

Одлична дизајн : миленичиња седиштето има добри топлина функција, и на мека перница обезбедува исклучит

Направен од платно,издржлив, лесен за чистење, buttom анти лизга дизајн,безбедност.Одлична троседот дизај�

【Удобно Патување】 : Нека вашето домашно милениче куче се на безбедно, удобно и подобра визија во автомо

Робустна Конструкција : за Разлика од другите дизајни, кои лесно колапс, нашите миленичиња столче доаѓа

5 во (42cm) * 7.Инсталиран на автомобил централната конзола, таа заштедува простор во автомобилот, кога полн

Куче столче : Пет седиште може да биде инсталирана во возилото на предните или задните седишта врз основ

✿【Седиште големина】 24 инчи (должина) x 20 инчи (ширина) x 15 инчи (висина), погоден за мали и средни кучиња, р

Лесно да се Носат : без разлика дали се домашни миленичиња патување или домашен патување, овој мобилен м�

Погоден за мали и средни домашни миленици кога ќе се вози надвор или патуваат долги растојанија.Опремен

Please wait...