0
clear
  • 30inch Чипка Фронтален Перики Бразилецот Богородица Човечка Коса Вода Бран Чипка Перики со Бебе Коса Чипка Пред Перика Човечка Коса Кадрава Перики за Црни Жени Вода Б
  • -20%
  • -20%
30inch Чипка Фронтален Перики Бразилецот Богородица Човечка Коса Вода Бран Чипка Перики со Бебе Коса Чипка Пред Перика Човечка Коса Кадрава Перики за Црни Жени Вода Б

30inch Чипка Фронтален Перики Бразилецот Богородица Човечка Коса Вода Бран Чипка Перики со Бебе Коса Чипка Пред

DEN 7319.76

Достапност
Достапно за нарачка

❤ Здравјето на косата Мека /Жив, Вода Бран Човечка Коса, Перики со бебе коса за Црни Жени, Без Мирис убава Синтетички влакна ќе се појави црн чад и ќе биде леплива топката по горење.П : Метежот и пролевање малку?A : Секоја перика ќе метежот повеќе од вашата права коса, бидејќи вашиот скалп произведува природни масла кои го задржи вашето косата од сушење, тоа е зошто перики се случи да минимум пролевање и заплитане, особено кадрава перики, што е нормално.Некои од вода и средство за смекнување на косата и кадрава коса производи за нега може да биде многу корисно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Перика чипка и густината, и материјали : Ова перика е бесплатен дел, па можете да ја промените Компатибил

Губење на Материјал : Кадрава HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса; Отсечени од Млада Здрава Девојк

Некои од вода и средство за смекнување на косата и кадрава коса производи за нега може да биде многу кор�

【Човечка Коса Перика】10 A одделение Бразилецот човечка коса перика, не метежот и минимална пролевање, в�

1 .Headband Перика : Нов моден дизајн тело бран човечка коса перика со еластичен headband,без лепак и лесно да се н

по природни воздух за сушење, навивам може да се чуваат како оригиналот.Губење на средството за смекнув�

5 Advisable за цел богородица коса, природните бои и природните права ако сакате да багра, боја, перм косата с�

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с�

Никогаш не спие со влажна коса и ќе може да ја заврши за да се спречи заплитане.Правен Disclaimer Our перики се �

Губење на Материјал : 22 инчен долга кадрава коса, перики, мекост и како свој коса.Пакет : перика + бесплатн

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с�

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер �

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с�

Природни и еластична.Европски и Американски пред чипка перика.Слатка и симпатична симулација на скалпо

【Тантела таписерии】 : На чипка пред долга брановидна перика не е само убаво дизајниран, но, исто така, б�

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

Сакаше за неговата едноставност, Победник нуди кревката бенг, текстура дели на врвот со должина на крун�

Капа ИзградбаЧовечки Чипка Пред Перики со Среден Браун Чипка Боја и Средни Капа Големина(2222.Glueless Чипка �

Please wait...