0
clear
  • Хексадецимален Заостануваат Завртки Топла Натопена Поцинкуван 1/2-6 x 10- Количина-1000
  • -20%
  • -20%
Хексадецимален Заостануваат Завртки Топла Натопена Поцинкуван 1/2-6 x 10- Количина-1000

Хексадецимален Заостануваат Завртки Топла Натопена Поцинкуван 1/2-6 x 10- Количина-1000

DEN 2040.00

Достапност
Достапно за нарачка

Топла натопена поцинкуван заостануваат завртки функција Хексадецимален Главата и се дизајнирани да се води со клуч или хексадецимален возачот.Топла Натопена Поцинкуван заостануваат завртки се обично се користи во тешки столарија апликации вклучувајќи граѓа кадрирање и anchoring опрема за дрво, како што се машини и големи пороците.Значително поголем отколку повеќето други завртки.Имате рамо под главата (во повеќе должини).Се карактеризираат со остри сечење на конците на дрво завртка.Во суштина само многу големи дрвени завртки.HDG заостануваат завртки се ' рѓа и отпорен на корозија што ги прави совршени за надворешни употреба.Попознат како заостануваат завртка, заостануваат болт, или тренер завртки.Значително поголем отколку повеќето други дрвени завртки.Се карактеризираат со остри сечење на конците за одлична задржување на дрво и други меки материјали.Hot Dip Поцинкуван заврши за отпорност на корозија и издржливост.Обично се користи во тешки столарија апликации вклучувајќи граѓа кадрирање и anchoring опрема за дрво, како што се машини и големи пороците.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[СУПЕР СТАБИЛЕН, МИРЕН] непречено и речиси нечујно јава искуство, овој велосипед е совршена за уживање ф

За 30" Workstations.Средна Сива боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED3030 Виси Фиока

Лесна инсталација, само plug and play.Карактеристики на производот Направени со висок квалитет LED интегриран

КВАЛИТЕТ VINEVIDA Етерично Масло е Професионална Терапевтски Одделение Citronella Етерично Масло.Ова е 100% Чист

За 30" Workstations.Вино боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED2030 Виси Фиока Единиц

Современиот и модерен дом мебел може да се додаде чувство на префинетост и мода да атмосферата на вашио

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

FXХибридСтакло Пластика Стакло Заштитна Фолија со at Foli X, ултра тенок и супер тешко, компатибилен со NCR XR7 (

Материјал : Рамка : Премија од нерѓосувачки челик; Огледало : Стакло.Големина : 6.2 cm x 0,8 cm (2 ; Добар избор за

Миење на рацете Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 работн

Високквалитет бисерни во прав, погодни за кристал кал лигите пена, кристално лепак, шминка, итн., ефектот

Низок притисок.Корица : Црна, нафта и отпорни на абразија, синтетички каучук.Засилување : Еден влакна пле

Број 2 Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 работни Дена.Вис

Сите навигација информации се достапни, e.моменталната позиција, брзината, километражата, градење на ек

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Ве молиме споредете ги димензиите, обликот на нашата единица со централната конзола на вашиот автомоби

Опремени со постојан магнет, погодно да се држи dial тест индикатор на машина алатка за усогласување опер

Целокупната Димензии : 24"w x 23"h.Џеб Димензии : 33 / 4"w x 1"h x 3 / 4"г.Џеб Капацитет : Прибл 50 бизнис Картички.Достап

Please wait...