0
clear
  • BOSTANTEN Формално Кожа Briefcase Рамо Бизнис Лаптоп Торба за Мажи & Жени
  • -20%
  • -20%
BOSTANTEN Формално Кожа Briefcase Рамо Бизнис Лаптоп Торба за Мажи & Жени

BOSTANTEN Формално Кожа Briefcase Рамо Бизнис Лаптоп Торба за Мажи & Жени

DEN 3239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Стилски Рачно изработени од страна на професионални занаетчии.Димензии (L)16.5 инчи) или помалку отстапување на мерење е разумен спектар поради различни measurment методи.Гаранција BOSTANTEN овозможува на нашите клиенти со брза одговор и 100% задоволство по-продажба на услуги, со цел да се решат сите прашања кога сте со користење на ранец чанта.Големина : Midium (L)15.Сребро-како метални хардвер како што куки, Д-прстен, лого, патентите, кој го направи структура цврсти и издржливи во секојдневна употреба.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.96 "/ 165 см; Нето тежина е за 3.Може да се стави две пенкала заедно кога ќе оди на работа и нема да изгубиме во долниот дел. 1 лаптоп pocket2 патент pocket3 лизга pockets2 пенкало slots3 картичка слотови.Се справи со висина 15см/5.Патент затворање.Дизајниран за бизнисмени или колеџ студентите, да се задржи кредитна картичка, визит-картичка или метро картичка.8" инчен; Голем (L)16.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ранец,Мода Мала Рачна Ташна За Лаптоп Ранец Студент Ранец Отворено Слободно Време Дише Ранец Лесни Најл

ПРЕМИУМ ЛАПТОП тежок СЛУЧАЈ : Компатибилен со 14 инчен лаптоп, Mac Book Air, и одберете Mac Book Pro модели.КАРАКТЕРИ

● [Структура] Мултислој џебови, разумно поставување на објекти, повеќе интимни употреба; текстура хардв

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Со пространа и независни простори, можете да ја користите оваа briefcase за да се носат сè ш

Лаптоп за носење, го носат со рака.Носат рачките можат да бидат скриени далеку во џебовите кога не е потр

◆Со меки и меки внатрешни работи и водоотпорен материјал надворешноста, овој стилски crossbody торба обезб�

Полно Зрно.Направена од врвот полно зрно cowhide кожа; Класичен изглед дизајн; Кориснички дебели хардвер; З�

Патент затворање.ПОГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ на Ентериер : 1 главната преграда со 1 поместена џеб за лаптоп до 15.6 и

● [Материјал] употреба на високо квалитетна платно ткаенина, со ретро ефект, торба е мека, удобно да се с

2 патент џеб.Гаранција BOSTANTEN овозможува на нашите клиенти со брза одговор и 100% задоволство попродажба н�

Кожа изгледа посветла како што возрасти и повеќе пати на употреба.Ве молиме оставете малку боја разлика

【ЛЕСНО НОСЕЊЕ】Мажите заклучување briefcase торба доаѓа со рамна помине преку лента по должината на грбот, �

Печати на враќање превозот етикета.6" лаптоп и сите вашите предмети.Повеќенаменски Употреба : да се Обез�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

★Добар Квалитет : На briefcase е направен од кожа со солзаотпорни обвивка.Хардверски делови се изработени о�

БИЗНИС ПАТУВАЊЕ ДИЗАЈН : Тркалање briefcase со USB интерфејс со вграден кабел, голема погодност за полнење на �

Ранец,Мода Мала Рачна Ташна За Лаптоп Ранец Студент Ранец Отворено Слободно Време Дише Ранец Лесни Најл

Голем капацитет главниот торба може да се одржи 14инчни лаптопи, мобилни моќ, паричници, мобилни телефон�

Голем капацитет главниот торба може да се одржи 14инчни лаптопи, мобилни моќ, паричници, мобилни телефон�

Пространа пред оддел карактеристики на патент џеб за Често потребни елементи и додатоци.Поместена табл

Радио фрекфентна идентификација (RFID) и Блокирање на технологија во организатор џебови Наредени со тено�

★Повод : Ова е совршен за да се користи како : гласник торба за мажите, гласник торба за жените, гласник т�

Please wait...