0
clear
  • Кина Palaeowind Американската Држава Пастирски Дебел Памук, Кафе на Маса Крпа Табела Лен Tablecloths Правоаголна Дигитално Печатење,Б-200140cm
  • -20%
  • -20%
Кина Palaeowind Американската Држава Пастирски Дебел Памук, Кафе на Маса Крпа Табела Лен Tablecloths Правоаголна Дигитално Печатење,Б-200140cm

Кина Palaeowind Американската Држава Пастирски Дебел Памук, Кафе на Маса Крпа Табела Лен Tablecloths Правоаголна

DEN 1137.60

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не жешка не е влажна, дише.Погоден за трпезариска маса, кафе на маса, биро, складирање, маси, итн., за внатрешна или надворешна пикник.Да се создаде убава и луксузни средина за вашето семејство и пријатели и уживајте заедно.Машина за перење мие и се остварливи.Материјал : Лен Ткаенини главните состојки : Лен Ткаенини главните состојки : 100 Ткаенина пати Материјал : Лен Цел компонента ткаенина содржина : 100 Категорија : Позадини Стил : Американската држава Облик : Правоаголник е Применливо сцена : апарати за Домаќинство Боја : зелена, црвена, светло сива, темноцрвена, бела, бела, виолетова, сина, жолта Големина : 100 * 140cm, 140 * 140cm (тркалезна маса на располагање), 180 * 140cm, 200 * 140cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал 100% Памук, перат, 6" круг секое парче, Големината е приближна се должи на рачно изработени.Се ко�

Круг doilies се користи за декорација, placemats, и многу повеќе!.Чипка дизајн.Пакување од 250 Овие фолија хартија

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не ж�

Големина е од 10Инчен од 14.5Инчен.Хартија Материјал.Табела Декорација 10 по Пакет.Партија Додаток.FanciЧипка

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Погоден за трпезариска маса, кафе на

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Светот е толку голема што тоа може д�

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Светот е толку голема што тоа може д�

БИДЕТЕ ПОСЕБНИ КАРТИЧКИ – Е Денот на Вљубените, Ден на Мајката или годишнина доаѓа?Заборавајте продавн�

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не ж�

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Светот е толку голема што тоа може д�

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не ж�

Направени од издржлив материјал и уникатен дизајн.Ве молиме изберете внимателно пред ставање вашата на

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Погоден за разни сцени, како што трп�

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Погоден за трпезариска маса, кафе на

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Двете изглед и сила да се создаде уб�

❤Пакетот вклучува 100 парчиња 3.5 инчен бел круг хартија doilies ❤Шупливи цвеќиња, моден дизајн,да се претвор

Сет вклучува четири 7" x 8" јавор doilies.Doilies се одличен начин за да додадете сезонски шарм на вашиот простор.�

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не ж�

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Едноставен и нискоклуч, удобно и да �

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Погоден за трпезариска маса, кафе на

Хартија.Количина : 100 Брои.Додадете визуелна жалба до храна и подобрување на убавината на парична казна �

Please wait...