0
clear
  • Рев-На-Полица Маргините CVLPOSL-14-SC-1 14 Челични Продолжи Прилагодливи Дизајнер Поп Од Плакарот Виси Камериер Прачка со Хардвер Монтажа, Сатен Хром
  • -20%
  • -20%
Рев-На-Полица Маргините CVLPOSL-14-SC-1 14 Челични Продолжи Прилагодливи Дизајнер Поп Од Плакарот Виси Камериер Прачка со Хардвер Монтажа, Сатен Хром

Рев-На-Полица Маргините CVLPOSL-14-SC-1 14 Челични Продолжи Прилагодливи Дизајнер Поп Од Плакарот Виси Камериер

DEN 1508.16

Достапност
Достапно за нарачка

ВКЛУЧЕНИ : Вклучува 1 сатен хром род и монтажа на хардвер.Претворете го вашиот преполни плакарот во организиран небото со овој Рев-На-Полица Сатен Хром, Проширување Pop-Out Плакарот Камериер Род.Мерка страна на страна, напред-назад, и врвот до дното.ДИМЕНЗИИ (Ш x D x H) : 1"W x 13.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Едноставен 2 завртка за инсталација која може да биде поставена лево или десно за раце.Двојно проверете ги вашите кабинет е/плакарот отворање за да се овозможи најдобро одговара.5 инчи; Еден допир pop-out механизам.Совршен за следниот ден гардероба планирање, можете дури и може да го сокрие далеку под фиксна полица или зад кабинет вратата.ЗГОЛЕМИ ВАШИОТ ПЛАКАР ПРОСТОР : Зголеми просторот и ефикасноста во вашиот плакар со оваа 14-инчен дизајнер серија прилагодливи плакарот прачка, која се протега до 7.Штотуку се врати од перење или чистење и треба дополнителна страна ставање работи далеку, или сте само уморни од виси една закачалка за уште само да се види она што вашата облека како изгледа тоа?На еден допир механизам се појавува на прачка од кога ви е потребна, и едноставно им помогнам на брави назад во неговата затворена позиција.Ова повлекување од шипки е сестрано, па можете да навивам вашата облека далеку, а потоа лизгајте ги, кога е потребно.ТРАЈНИ Класичен, елегантен сатен хром финиш изгледа одлично во секој ентериер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Висок товарот капацитет : Нашите производи може да носи тежината на 30 KGR., па можете да се откажам вашата �

Се протега и не се заклучи на различни должини.Користење со Lido Дизајн полица загради SKU # 5361969 плакар и пр�

Please wait...