0
clear
  • Перење Забавува Количка, Црна, 500 lb.
  • -20%
  • -20%
Перење Забавува Количка, Црна, 500 lb.

Перење Забавува Количка, Црна, 500 lb.

DEN 2090.64

Достапност
Достапно за нарачка

Волумен Капацитет : 6.6 сертификати.ft., Перење Сад Материјали : Челик Жица, Број на Прегради : 1. Перење Количка, Број на Прегради 1, Црна, Кубни Нога Капацитет 6.6 cu фт, Капацитет 500 lb, Перење Сад Материјал Челик Жица, Перење Количка Рамка Материјал Челик, Рициново Конфигурација (4) Зглобот, Рициново Кол. 5 во вкупна Должина 37 3/4 во вкупна Ширина 19 во вкупна Висина 71 во 1/2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

★ Најновите 2019 / 2020 Дизајн круг капа Тастатура : тастатурата ви овозможува да го вклучите вашиот 10.2 инче�

Дизајниран да издржи на тешки услови на хотел, ресторан, Кафетерија и други комерцијални кујни.Потоне п�

Мазни Создаден, флексибилни ПВЦ цевка.Цврсти ПВЦ хеликс, синтетички плетење засилување.Брановидни К...

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Одберете Линија Тројно Лен Поп�

АВИОКОМПАНИЈАТА ОДОБРЕНИ ПРЕВОЗНИКОТ Со авиоодобрени дизајн, може да се земе вашето домашно милениче �

Тежина : 1900g; Рачка за Отворање Агол : 180 Одржување Капацитет : 1136 Kg; Модел Бр : BRH36330 M.Бар Отворањето Агол : /

Целокупната Димензии : 24"w x 23"h.Џеб Димензии : 33 / 4"w x 1"h x 3 / 4"г.Џеб Капацитет : Прибл 50 бизнис Картички.Достап

Миење на рацете Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 работн

Изберете тоа брзо!Уживате во среќни време сами или со вашите пријатели, семејство и деца.Enought дијаманти �

КВАЛИТЕТ VINEVIDA Етерично Масло е Професионална Терапевтски Одделение Citronella Етерично Масло.Ова е 100% Чист

Топла натопена поцинкуван заостануваат завртки функција Хексадецимален Главата и се дизајнирани да се

Ве молиме споредете ги димензиите, обликот на нашата единица со централната конзола на вашиот автомоби�

Современиот и модерен дом мебел може да се додаде чувство на префинетост и мода да атмосферата на вашио�

Материјал : Брегот На Слоновата Коска Кина.Машина За Миење Садови Безбедно 24 K Злато Акценти.Чип Отпорни.

За 30" Workstations.Вино боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED2030 Виси Фиока Единиц

Четкање на Забите Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 рабо

✨【Kolinsky Sable Коса】HOFASON на доградба на акрилни нокти четка е направен од 100% висок квалитет Kolinsky sable коса.Во

Полнење Ni MH NiМЗ AAAA батеријата НА6 LR61 батерии.Квалитетот челик школка, многу цврсти и издржливи, ефикасно

Лесно да се чисти, водоотпорен.Киселинабесплатно да се заштити вашиот ценет документи.За повеќе употре�

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Опремени со постојан магнет, погодно да се држи dial тест индикатор на машина алатка за усогласување опер�

Тешки и трајни платформа камион, со користење на висококвалитетни еколошки материјали, цврсти и издржл�

Носат NSF International Certification.Се состои е прилагодлив куршум обликувани нозе.Карактеристики на backsplash скатен в

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Изберете Линија на лен попречу�

Оваа 2Оддел за Сортирање Забавува Количка е дизајниран за транспорт на чисти или нечисти алишта.Оваа 2Од

Материјал : Цинк Легура.Отпечаток + Лозинка + IC Card Капацитет : 300 ( 3x Администратор ).Отпечаток гласи : phlx се�

Please wait...