0
clear
  • Обичај Мека Заби Мелење Guard
  • -20%
  • -20%
Обичај Мека Заби Мелење Guard

Обичај Мека Заби Мелење Guard

DEN 2040.00

Достапност
Достапно за нарачка

Помага да се спречи Болка во Вилицата, Забите-Брусење, И Утрински Главоболки.Инстант Резултати.Елегантни И Компактен Тесни Одговара За Удобно Искуство.Мекото ноќ guard може да се создаде или на горни или долни заби.Стрес-индуцирана на заби-вилиците : Тоа е заеднички за возрасни од сите возрасти.Повеќе од една деценија на изработка премиум ноќни чувари : Спортски Насмевки е помагање на нашите клиенти се постигне мирен одмор со своите прифатлива ноќни чувари користење на напредна технологија и 3 D печатење програми.Нема гломазна чувство или страв од пукање на забите мелење стража во текот на ноќта. 3мм Тенка Направен Од Јасно Мека ЕВА Материјал.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...