0
clear
  • Супер Долго Вистински HDMI 2.1 Кабел, Yellowknife Вистински Оптички Влакна AOC HDMI 2.1 Кабел v2.1 8K, Поддршка 10K@120Hz 8K@120Hz 4k@240Hz, со Голема Брзина 48Gbps, Тенок и Флексибилни - 25ft (7.6 метар)
  • -20%
  • -20%
Супер Долго Вистински HDMI 2.1 Кабел, Yellowknife Вистински Оптички Влакна AOC HDMI 2.1 Кабел v2.1 8K, Поддршка 10K@120Hz 8K@120Hz 4k@240Hz, со Голема Брзина 48Gbps, Тенок и Флексибилни - 25ft (7.6 метар)

Супер Долго Вистински HDMI 2.1 Кабел, Yellowknife Вистински Оптички Влакна AOC HDMI 2.1 Кабел v2.1 8K, Поддршка

DEN 901.92

Достапност
Достапно за нарачка

1 канали, вклучувајќи DTS X/DTS-HD Master Audio со оваа функција исполнет HDMI следи кабел.Извонредно аудио поддршка за опкружувачки звук 7. ⚡ Екстра USB Напојува Бидете сигурни дека 100% Lossless Не Dealy : не треба да се грижите за долго должина HDMI кабел ќе предизвика сигнал загуба проблем со нашите Екстра USB Напојува Дизајн (може само да имаат USB Напојува кога ќе ги задоволи не е доволно моќ поддржани прашање)Го испорачува еден попрецизно особено над 100 подолги растојанија од 100% Lossless и Без Одлагање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【HIGH ПРИЛАГОДУВАЊЕТО】кабел менгеме е исклучиво наменета САМО за Small Rig BMPCC 6k Про кафез 3270 (ASIN B093 F6 Q42 D) дек�

Производителот гаранција може да не се применува.HDMI со Голема Брзина со Ethernet (v1.4) кабел со Тип Машки Коне

Sound Original storefront Повратни информации 100% позитивни во последните 12 месеци, 30 ден парите назад гаранција за �

Одговара BluRay плеер,PS3,PS4,XBOX 360,DVD плеер,3 D ТВ,Компјутер и повеќе HDMIкомпатибилен уред.Кабелот може да ги под�

Карактеристики : Поддржани Видео Формати 480i 576i 720 P 1080i 1080 PSupported Аудио Формати DTSHD / Master Audio / DolbyTrue HD / multichannel

Во меѓувреме, ве молиме да се увери JSAUX 10ft Mini Display Port на HDMI Кабел се тестирани повеќе пати за да се осигур�

【ВисокоКвалитетни Материјали】 : Овој HDMI кабел е направен од висок квалитет на алуминиум школка како и �

Најдобри компатибилност, пренос и стабилност.Видео резолуција до 1080p.Надворешен извор на енергија потр�

25 Метри High Speed HDMI Кабел се поврзува на Bluray плеер, компјутер, AV приемник, Apple TV, Roku streaming media player, кабловска с�

Одликувајќи се со висок квалитет 28 AWG чист бакар жица.Овој Кабел е изработен од Дазаштитен внатре позлат

【ВисокоКвалитетни Материјали】 : Овој HDMI кабел,hdmi кабел 1080p 75hz,hdmi кабел 1080p ,долго nintendo switch hdmi кабел ,дол�

4 Влакна Оптички Кабел со 400 Gigabit за некомпресирани аудио видео податоци.Еден HDMI 2.1 4 K120 Hz 8 K60 Hz 48 Gbps FRL Ласер

2 M EVHDMI02 T002 M HDMI / DVID Број на Модел : EVHDMI02 T002 M.Објектот Пакет Димензија : 2.6 cm L x 19.0 cm W x 20.8 см Х Точка Пакет Тежи

Ви овозможува да уживате во совршено аудио верност.Samsung Q80 T Q90 T.Брзо Префрлување Медиуми (СОК).Поддршка Д�

HDMI 2.0 функција на поддршка.Резолуција до ултра HD 4 К @ 60 Hz, 3 D и Етернет конекција на долги растојанија со с�

На 15 метри кабел се поврзува Мини Display Port со Thunderbolt TM portот за компјутер на HDTV, монитор, или проектор со HDMI в

Само HDMI кабел линија изградена првенствено во САД; конектори додадени во Кина.HDMI ATC Заверена од 45 метри (�

【HDMI Продолжување & Посилен Сигнал】 : JSAUX highspeed HDMI кабел за продолжување може да се прошири за кратко HDMI к�

За разлика од другите имитација брендови, RUIPRO има положено широка компатибилност перформанси верифика�

FRL & VRR 4 K, 5 K, 8 K и 10 K.Етернет 10 & 12битни.CL2 / 3 Оценет.Сите HDMI кабли не се создадени еднакви.Куршум Воз има разв

【Голема Компатибилност】 : На 4k highspeed HDMI кабел , кој се подложува на строги тестирање пред да ја напушти ф

3 Кабел за Продолжување; ги Поддржува сите VESA Резолуции До WUXGA (1920x1200), во 60 Hz Refesh го Оценувате со 1 Пиксели /

【Поддржана верзија】Akoada голема брзина HDMI2 【ВисокоКвалитетни Материјали】 : Овој HDMI кабел е направен од

Одличен Квалитет и UniBody Дизајн : Нашите HDMI кабел не се како заеднички HDMI приклучоците со цвест во средина

Plug and play, не треба да инсталирате додатоци, нема потреба да чекате за буферирање, dualогледало синхронизац�

Податоци брзина на пренос : Надминува 10.2 Gbps.Злато позлатен HDMI (Тип А) да го Тип) конектори 7.3 mm К Г., 28 AWG црн�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Please wait...