0
clear
  • СП Бел-Уметност Полипропилен Книга Шише со Spigot; 5 Литри (1.25 Литри), 33/₈ 91 x/₂ x 143/₄ во. (H11862-0005)
  • -20%
  • -20%
СП Бел-Уметност Полипропилен Книга Шише со Spigot; 5 Литри (1.25 Литри), 33/₈ 91 x/₂ x 143/₄ во. (H11862-0005)

СП Бел-Уметност Полипропилен Книга Шише со Spigot; 5 Литри (1.25 Литри), 33/₈ 91 x/₂ x 143/₄ во. (H11862-0005)

DEN 2750.40

Достапност
Достапно за нарачка

Книгата шише користи за чување и издава решенија во контролирана капацитет.Полипропилен тело за сила, термички перформанси, и растворувач за отпор, како и за неговата способност да биде sterilized и autoclaved.Правоаголна форма за апликации кои бараат простор-ефикасно складирање.Spigot со заптивка печат придава безбедно да шише тело и се протега 58mm/2.3" од шише.Печат приклучок и завртка капа обезбедува содржината и помага во спречување на spills и испарување.Големина : 5 L Капацитет Големина : 5 L Капацитет Полиетилен carboy со екстра тешки ѕидови се полесни и помалку кршливи од слични стакло модели и отпорни на корозивни киселини и бази.На spigot бара само половина се сврти за да го отворите или затворите. 25 литар/6.5 литри капацитет.Се продава за секој.Истражување, индустриски и здравствените работници се потпираат на СП Scienceware за нивните примерок ракување потреби.Се продаваат низ целиот свет, Бел-Уметност и H-Б Инструмент бренд лабораториски материјали вклучуваат над 5.000 предмети од безбедносни миење шишиња за да се fume капи, термометри, полици, desiccators, hydrometers, мраз кофи, топки и лажици.Обичај калибрација услуги, пластични калапи, специјалност облоги и жица производство се исто така достапни.Wilmad-Lab Glass бренд лабораториско стакло надополнува Бел-Уметност и H-Б Инструмент со над 7000 објекти вклучувајќи NMR и EPR потрошен материјал и специјалност стакло, како и сопствени измислица за индивидуални стакло, стакло поправка на услуги и OEM стаклени делови.СП Scienceware е поделбата на Warminster, ПА врз основа СП Индустрии кои исто така вклучуваат СП Научна лабораторија, термичка управување и фармацевтски производство на опрема и СП Ableware сида за секојдневно живеење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FXХибридСтакло Пластика Стакло Заштитна Фолија со at Foli X, ултра тенок и супер тешко, компатибилен со NCR XR7 (

ПЕРФОРМАНСИ На 336⁰ F влажни вриење точка и 521⁰ F сува вриење точка надминува општи карактеристики за ТОЧ�

Ве молиме споредете ги димензиите, обликот на нашата единица со централната конзола на вашиот автомоби�

Се продаваат како 25 / Кутија.Првата страница може да содржи и извештај за името и да се прилагоди графика

АВИОКОМПАНИЈАТА ОДОБРЕНИ ПРЕВОЗНИКОТ Со авиоодобрени дизајн, може да се земе вашето домашно милениче �

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Изберете Линија на лен попречу�

★ Најновите 2019 / 2020 Дизајн круг капа Тастатура : тастатурата ви овозможува да го вклучите вашиот 10.2 инче�

Четкање на Забите Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 рабо

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Топла натопена поцинкуван заостануваат завртки функција Хексадецимален Главата и се дизајнирани да се

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Сите навигација информации се достапни, e.моменталната позиција, брзината, километражата, градење на ек�

Добар избор за подарок на вашите пријателки, мајка, љубовници и девојки да имаат удобен шминка насекаде.

Интензивно се напојуваат.Поглезите вашите работливост раце со овој луксузен Рака Крем Лубеница за свил

★Фиока дизајн : На фиока нудат простор за складирање на вашите секојдневни предмети, како што се чевли ч

Полнење Ni MH NiМЗ AAAA батеријата НА6 LR61 батерии.Квалитетот челик школка, многу цврсти и издржливи, ефикасно

Современиот и модерен дом мебел може да се додаде чувство на префинетост и мода да атмосферата на вашио�

Лесно да се чисти, водоотпорен.Киселинабесплатно да се заштити вашиот ценет документи.За повеќе употре�

Мазни Создаден, флексибилни ПВЦ цевка.Цврсти ПВЦ хеликс, синтетички плетење засилување.Брановидни К...

Опремени со постојан магнет, погодно да се држи dial тест индикатор на машина алатка за усогласување опер�

* Погоден за Домашни текстил, DIY рачно изработени занаетчиски Го заврши објектот може да се користи на По

Изберете тоа брзо!Уживате во среќни време сами или со вашите пријатели, семејство и деца.Enought дијаманти �

Дизајниран да издржи на тешки услови на хотел, ресторан, Кафетерија и други комерцијални кујни.Потоне п�

Носат NSF International Certification.Се состои е прилагодлив куршум обликувани нозе.Карактеристики на backsplash скатен в

Нерѓосувачки Челик Две Сад Пекарница Потоне w / 20in.Право Drainboard64.188in.W x 33.5 во.DSpecific Карактеристики : Пекарни

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Одберете Линија Тројно Лен Поп�

Please wait...