0
clear
  • PWE-Бања Медицина Кабинет со Огледало, 39.3 X 26.7 Инчен Осветлени Огледало Вратата и Чување Полиците, Алуминиумска Рамка, Површината Планината,Црна,100B
  • -20%
  • -20%
PWE-Бања Медицина Кабинет со Огледало, 39.3 X 26.7 Инчен Осветлени Огледало Вратата и Чување Полиците, Алуминиумска Рамка, Површината Планината,Црна,100B

PWE-Бања Медицина Кабинет со Огледало, 39.3 X 26.7 Инчен Осветлени Огледало Вратата и Чување Полиците, Алуминиумска

DEN 1060.80

Достапност
Достапно за нарачка

Подгответе се Побрзо : Нашата медицина кабинет за бањи ви овозможува да елегантно ја преземе контролата на вашата утринска рутина!Со LED осветлување изградени во, и копчето се активира defogging, вашата бања огледало кабинет е подготвен кога ќе се.Исклучителен Дизајн : Целосна префинет изглед на вашата бања со функционални и стилски ѕид бања кабинет опремен со огледала внатре и надвор.тоа е убаво парче функционална вештина за вашиот дом.Висок Квалитет : r издржливи, премиерот на квалитетот на шарки и фасонски делови да работат непречено и без ' рѓа или нарушување.Надградба на вашиот постоечки медицина кабинет со LED медицина кабинет и да уживаат во луксузни бања искуство.Кристално Јасно, Убава Рефлексија : Нашата не-магла огледало со топла LED осветлување обезбедува импресивна одраз и ќе ги реши сите ваши несоодветното осветлување проблеми.Ве молиме имајте во предвид : било LED медицина кабинет на пазарот не може да се служи како единствен осветлување извор на енергија, дополнителен осветлување извор може да биде потребно.Топло Потсетување : Иако ние содржи делови кои се потребни за комплетна инсталација, ви препорачуваме еден електричар ја заврши работата.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Површината Mount Anodized Алуминиум Сребро Mirror Touch Екран Buttons Quick Defogging Concealed се Справи со Кабинетот Door High-квалитет Отвори-затвори Зглоб Мека Close Dust & Watertight Specifications : - Материјал:Алуминиум + HD Сребрена Чаша - Производ големина:39.3 x 26.7 инчен/100 x 68 см - Собранието е Потребно : Не.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Здрав материјал : висок квалитет на метални челични цевки со одлична стабилност! 100% полиестер завеси, ма

Имајќи Corks Влажна Овозможува Виното да Остане Свежа Подолго Додека Сте Подготвени да Уживаат во.Вино, По

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

30" x 60" 2000 lb Капацитет.Двете Горниот и Долниот дел од Палубата се 12g со 11 / 2" Задржување на Усните.Прилагодл�

Боја : ND64 77mm.Облик : Plano.Употреба : SLR камера филтер.Структура : SLR камера филтер.Материјал : Стакло.Опис : Item

Замена на Висок Квалитет на AC Ѕид Полнач.Текст : 100 V 240 V.Излез : DC5v, 2 A.Компатибилен со Fusion5 10.6" 16 GB Андроид Т

10000 m Ah со висок капацитет.Клип за одржување на прекинувачот и да се видиме.Со висок квалитет, се продолжи

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

Чува свежа храна за подолг период на време.Вакуум пумпа обезбедува херметички, течењедоказ печат.BPAfree и

Nongreasy.Лесен.Fastabsorbing.Дерматолог развиена.Дерматолог се препорачува.Опис на производот Neutrogena норвешка Фо�

3" FHD (1920 x 1080) IPS 144 Hz Refresh Стапка, Comfy View Тенки Рамки на Екранот напојува од страна на NVIDIA Ge Force RTX 3050 Ti со 4 GB GDDR6

Капка тестирани : Нашите i Phone случај има се тестирани за да капка висина од 2 метри за да се обезбеди дури

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

【Висока безбедност】хоризонтална лента е направен од челик со мултиточка поддршка, која може да издржи

КАРАКТЕРИСТИКИ: Силен, издржлив изградба и компактен дизајн.Трошоци вашиот уред во максималната струј

Совршен лек организатор : Оваа пилула организатор е идеален за вашиот дневен фармацевтски лекови потре�

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCKP2163 M12 ZCP21 M12 ZCE63 Карактеристики : 1 Тип на прекинув�

Независна претходно.Овој микроскоп доаѓа со СУПЕР widefield оптика и разноврсна LED осветлување систем кој о�

Моден случај.Оклоп случај.Отпорно на гребење заштитни случај.Smartwatch TPU заштитни случај.HR Силикон Заштитн

♛ Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.5 (H) инч ♛ Високо Квалитетен Материјал : надвор на чување на кошница е направен од

Енергетски ефикасна, високопридвижуван светла.Килибар LED светилки кои може да се монтира на секаде.Лесн

Wisenet П серија QNF8010 fisheye камерата поддржува 6 MP висока резолуција овозможувајќи им на корисниците да се ид�

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Спецификација за производ Материјал : PE и Платн

Голема вредност : вклучува медиуми sifter и 5lbs од нерѓосувачки челик превртување на медиумите.Голем капаци

Компатибилен со i Phone 11 Про 50% Полиуретан / 25% TPU / 25% Поликарбонат.Внатрешниот дел на синтетички обичен pel

♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба, �

Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за кори

Please wait...