0
clear
  • Мис Клер Вистинска Боја Контура Водоотпорен Усна Лагер 08, Розова, 0.35 g
  • -20%
  • -20%
Мис Клер Вистинска Боја Контура Водоотпорен Усна Лагер 08, Розова, 0.35 g

Мис Клер Вистинска Боја Контура Водоотпорен Усна Лагер 08, Розова, 0.35 g

DEN 2229.60

Достапност
Достапно за нарачка

Sculpts, ја дефинира и ја подобрува усни убаво.Богато пигментирани формула која обезбедува прекрасни бои.Мазна и крем текстура.Ја спречува крварење на кармин.Обезбедува долготрајна боја.Вистинска приказна : Усните, што никогаш не дупка со или крварат боја речиси секогаш носат фантастичен усна лагер!Тестирање на теоријата на себе со Пропушти Клер е спектар на водоотпорен усна облоги кои може да се користи и за двата, линија на вашите усни пред да го користите вашиот омилен кармин, или пополнете во боја ако сакате тоа да изгледа.Достапни во голем број на богати, пигментирани бои, овој опсег на усна облоги може да бидат заменети до вашиот постоечки кармини или носи сам.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Висока прецизност усна лагер за долготрајни дефиниција и богата, крем боја.На waxy текстура на овој долго

Материјал : Хемиски Состав 12 Парчиња Eyeliner / Усна Моливи.Боја : Како На Слики Шоу.Дијаметар : околу 0.8 cm / 0.31

Водоотпорен долготрајните Мат Усни Пенкало Подарок За Денот на Мајката Божиќ Долготрајни Усна Дамка за

【Усна Лагер】На свилен усна лагер со мат, крем и крем текстури.Тоа се чувствува удобно да се применуваат

Пакување од 2 Cover Girl Outlast Smoothwear Lipliner, Кафе # 145 Обликот на вашите усни со боја која трае.Свиленмек молив гла

ДОЛГОТРАЈНИ УСНА ЛАГЕР : Антиfeathering усна лагер, формулиран за да ја креира и да ги дефинира вашите усни.Ли

Направи твоите усни повеќе шармантен.Практичен и удобен шминка алатки за девојки.Одличен за почетницит

Пакет Вклучувајќи 6 x усна лагер.Тоа е лесно да се носат, лесен за употреба, трајни, и може да ги задоволи в

NYX Козметика, козметички Производи, Козметички Производи, За Усни и Очи и Лице.NYX убавина производи ги по

Моден шарм, ослободување усна боја, да се создаде свој уникатен шарм.Природно истакнува усна форма, ефек

Обурн Интензивна ПортокалЦрвеникавоКафеава.Се применуваат директно на усните пред или по било M...

Да се создаде долготрајни мат усни шминка ефект, се применува полесни тон на центарот на долната усна и

Преглед на вашите усни совршено со Прецизност Усна Лагер.Оваа силикониврз основа на лагер нуди оптимал

Исклучително долго носење, водоотпорен формула глајд модели на усните.Transferдоказ, неfeathering носат.Се носа

Да се создаде долготрајни мат усни шминка ефект, се применува полесни тон на центарот на долната усна и

Водоотпорен.Тест доказ.Произведено во Италија.Неsplintering.Уникатен квадратен облик за крајна контрола и к

Усна лагер.Кадифена Мазна.Крем текстура.Цврсти доволно да се подготви прецизна линија.Лесно да се вклоп

Долго носење.Мазна формула.Отпорен на вода.Богата боја исплата.Живописни, неонски облоги формулирани в

【Усна Лагер】На свилен усна лагер со мат, крем и крем текстури.Тоа се чувствува удобно да се применуваат

Please wait...