0
clear
  • ProCase Универзална Водоотпорен Торбичка 4 Пакет Црна Пакет со 35L Водоотпорен Пливаат Шамандура Ранец
  • -20%
  • -20%
ProCase Универзална Водоотпорен Торбичка 4 Пакет Црна Пакет со 35L Водоотпорен Пливаат Шамандура Ранец

ProCase Универзална Водоотпорен Торбичка 4 Пакет Црна Пакет со 35L Водоотпорен Пливаат Шамандура Ранец

DEN 791.28

Достапност
Достапно за нарачка

Овој Пакет Содржи : 4 пакет универзална големина водоотпорен случај сува торба со црна боја, одговара на сите паметни телефони до 7.0" дијагонала големина (Одредени големиот екран телефони треба да се отстрани заштитни случај); заедно со 35 L светло-обоени пливаат шамандура ранец е од исклучително забележува во езера, океани и други отворени води.Јасно Прозорецот на двете предната и задната страни, совршен за преземање на слики, видеа и проверка на e-mail. 100 метри IPX8 Заверена водоотпорен; Нуди водоотпорен / snowproof / dirtproof заштита на вашиот уред додека одржување на целосен екран на допир за функционалност.Чување на Лични Предмети : Карактеристики на суво складирање оддел кој е одделен од гумени воздушна комора, чување лични работи, сув како очила за сонце, сонце, вода чевли, облека, крпа, паричник, клучеви итн.; Супериорен најлон ткаенина материјал обезбедува долготрајни вода доказ заштита за вашите лични предмети на крајот на вашиот пливање (ве Молиме да НЕ се стави остри предмети во сува кеса).Мултифункционален Двојно airbag дизајн обезбедува оптимална безбедност ако еден airbag случајно оштетен кога се користи; Вградени во предните и задните гумени млазници, лесно да се надува и разбивам.Овој Пакет Содржи : 4 пакет универзална големина водоотпорен случај сува торба со црна боја, одговара на сите паметни телефони до 7.0" дијагонала големина (Одредени големиот екран телефони треба да се отстрани заштитни случај); заедно со 35 L светло-обоени пливаат шамандура ранец е од исклучително забележува во езера, океани и други отворени води.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

0 инчен големина на дијагонала, до 10cm x 17cm (Одредени големиот екран телефони треба да се отстрани заштитн�

Овој пакет содржи : 4 Пакет Универзална големина водоотпорен случај сува торба со јасна боја, одговара н�

Едноставни, ефикасни се ролтоп, со брза клип затворање.Доаѓа со Рефлексивни логото и трим за видливост.И

Забелешка : на екранот на Допир е валиден под хидрауличен притисок и Отпечатоци признавање не е на распо

Транспарентен Airbag Shockproof TPU Случај за Huawei P20 1 Со добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за д

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

ЖЕЛЕ TPU Shockproof и Нула Случај за Галакси Забелешка 10+ (Црна) 1.Премиум TPU Материјал : Високеластичен материја

Чекор 3 : се Поврзете на тока за да се заврши тесни; на тока и се на рака се формираат природен се справи...

Едноставен snap и кодот за пристап дизајн обезбедува совршен печат, и држи надвор вода, снег, прашина, песо

Овој пакет содржи : 4 Пакет Универзална големина водоотпорен случај сува торба со јасна боја, одговара н�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Двострано дизајн.На перница е погодна за подводни работата на мобилни телефони, како и преземање на сли�

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Лесен за ракување и чистење, само стави вашиот опрема во кеса, го дофати врвот плете

Овој пакет содржи : 4 Пакет Универзална големина водоотпорен случај сува торба со јасна боја, одговара н�

Please wait...