0
clear
  • JJYPY 3 Оска Рачни Gimbal Стабилизатор паметен Телефон Selfie се Држиме за Vlog Мобилен Телефон Gimbals
  • -20%
  • -20%
JJYPY 3 Оска Рачни Gimbal Стабилизатор паметен Телефон Selfie се Држиме за Vlog Мобилен Телефон Gimbals

JJYPY 3 Оска Рачни Gimbal Стабилизатор паметен Телефон Selfie се Држиме за Vlog Мобилен Телефон Gimbals

DEN 6556.32

Достапност
Достапно за нарачка

Функција:Три-оската Стабилизација / Automatic Движење Следење / Прирачник за Зум / Панорамски Снимање / Авто-калибрација / Мулти-агол на Снимање。.Извади Тресат и Снимање Насекаде:Поддршка за Онлајн Живеење / Танц Снимањето / Онлајн Стриминг / Родител-дете Интеракција / Екстремни Спортови / Активности на Отворено / Свадба Fiming。.Три-Оската Стабилизација Анти-се Тресат за поубаво Шут:Подобрена стабилност gimbal за непречено снимање и живо стриминг искуство。.Авто-Калибрација Може да Снима Портрет и Пејсаж:Автоматски детектира врз основа на рамнотежа одредници и поддржува multi-агол на снимање。.Лесен Дизајн:Телефон ширина Пакетот вклучува : 1 X Мобилен телефон стабилизатор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Производот се водат должина : 580mm.Должината на производот по стеснувањето : 188mm.Selfie се држи на владата : Ко

Нозе може да се повече и оставете сè да се свитка тоа, што го прави компактен доволно за лесно складирање

Лесно да се работи, може да се прилагоди на агол од 270 степени да се најде секој агол, што го прави можете �

Мек зафат телефон адаптер одговара на i Phone 4 / 5 / 5s / 6 и Samsung S3 / S4 Евиденција видео и зема фотографии 2.9 нозе

Core Module 4 K Широк Агол Модуларен Леќа (240214) Батерија База Insta360 1 Година Ограничена Гаранција Insta360 ЕДЕН R Н�

Магнезиум на алуминиум легура рака, светлина и издржливи : 0.8 mmмагнезиум на алуминиум алуминиумски мат�

Стабилизатор материјал : PC + алуминиумски легури.Големина : укината големина : 140*115* 64mm, ширевте големина :

【СитевоЕдно Иновации Дизајн】се Комбинираат 3 функции на selfie стап, gimbal стабилизатор, и мобилен телефон �

*Еднаш на камерата е вклучено, со притискање на блендата за да започнете некоја фотографија или видео.56 �

Производот се водат должина : 580mm.Должината на производот по стеснувањето : 188mm.Selfie се држи на владата : Ко

Ве молиме овозможи 01 инчен грешка поради прирачник за мерење.3 Начини На мобилен телефон стабилизатор и

Компактен и Пренослив : Проширување должина, така можете да го изберете вашиот посакуваната должина,ком

ПРИЛАГОДЛИВИ АГОЛ & ROTATABLE ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ Четири начини за да ја ротирате selfie стап tripod, 203° ротација ме

Компактен и Пренослив : Проширување должина, така можете да го изберете вашиот посакуваната должина,ком

Целосна Наплата ако Не Добиете за 30 Дена или Не ги Задоволи Откако ќе ги Примите.7 инчен。 Кој е Лесен & По�

tripod се протега од 2 ft 6 инчи на 5 ft 8 инчи.вклучува crossbar и три монтажа голема заграда.светла може да биде нез

Материјал : Алуминиум легура род。.Поддршка телефон големина : 6095mm。.Само 19.5 cm долги, лесен и компактен, л�

Спецификација на производот : 31.5x38.5x210mm.Главен материјал : Алуминиум легура / ABS.Тоа е лесно да се одржи, во

Полнење на Уредот Брзо : Тоа е безбедно за речиси секој уред и во голема мера ќе го скрати бесплатно врем�

Please wait...