0
clear
  • Боја Клуб Помине Натопи во Прав Нокти-robi, Натопи Боја во Прав за Собирање, Сина, Пурпурна Боја 2 оз (57 g)
  • -20%
  • -20%
Боја Клуб Помине Натопи во Прав Нокти-robi, Натопи Боја во Прав за Собирање, Сина, Пурпурна Боја 2 оз (57 g)

Боја Клуб Помине Натопи во Прав Нокти-robi, Натопи Боја во Прав за Собирање, Сина, Пурпурна Боја 2 оз (57 g)

DEN 446.88

Достапност
Достапно за нарачка

Отстрани вишокот прав од нокт на прст.Боја Клуб помине Натопи Прав, Гел Полирање, и Лакови беа првично создадена за салон и индустриски професионалци, брзо да стане омилен за нокти techs и ноктите уметници насекаде.Форма, датотека, и удар вашите нокти со мазна површина и соодветна форма.Лесно удар на вашите нокти.Се применуваат (2) размена на ИНСТАНТ ACTIVATOR, дозволете една минута за лекување на процесот (не ДОВЕДЕ/UV светлина е потребно) Формата и датотека.Се применуваат (1) ПРЕМИЕРОТ БОНД, четка за лесно и да се обезбеди целосна покриеност.Повторете едно време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SciFi е сјајот вар зелена со микро опал сјајот смена од Celestials колекција.Формула X Celestials е софистициран мета

IAB Козметика.Промоции : Купи 5 или повеќе и автоматски се квалификуваат за Приоритет Превозот во соседни

Modelones Новото Гел лак Комплет вклучува 20 Бои Гел (7ml / 0.24 мл секоја шише), 3 Не се Избрише Сјајни & Мат Горниот

Долготрајни.Чипотпорни.Сјајна, мазна завршница.Достапни во различни бои.Боја Лудост е возбудлива нова

ЦРВЕНИ НОКТИ ГЕЛ ПОЛСКИ : целосно нетранспарентно, сјајна и Црвена боја заврши.ПОГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : бело

Природен изглед и чувство.Супер се Одржи лепило.Без лепак е потребно, безбедно на природни нокти, тие до

#3 Печат Заштита : третиот чекор во нашите натопи систем е нашиот печат заштита полски.Оваа доградба на а

(5ml секое шише) Оваа серија на гел полирање на употреба на премиум формула која продолжува без streaking или ж

【Лесен за Употреба】На гел за нокти налепници се самолепило, лесен и брз, погоден за почетници во помине

ЧЕКОР 1 : По завршувањето на вашиот Gelish нокти првично, ќе се применуваат тенок слој на ЧУВАЈТЕ ГО ЕДНОСТА

Она што Ќе Добиете : 24 Bottless пролет бои гел лак комплет вклучува 22 Бои Гел Бои (8ml. / секое шише), не ги база и

Нашите нокти натопи прав се многу фино земјата за да се обезбеди дури и мазна нокти.Малку совет да се нап

Modelones Новото Гел лак Комплет вклучува 20 Бои Гел (7ml / 0.24 мл секоја шише), 3 Не се Избрише Сјајни & Мат Горниот

Нашите гел ноктите понуди единствена Cкриви дизајн.Комплетен Сет на Ноктите Уметност Налепници Секоја

Боја Клуб Натопи Прав Не содржат формалдехид, toluene и DBP хемикалии.Тие се, исто така, Вегетаријанци, никога

Нашите нетранспарентно, длабоко јоргованот creme носи сите момчиња да дворот.Нетоксични зајакнување на л

Modelones Новото Гел лак Комплет вклучува 20 Бои Гел (7ml / 0.24 мл секоја шише), 3 Не се Избрише Сјајни & Мат Горниот

Вегетаријанци 10 Toxin Слободни.Ултра Богатите и Крем.Мазна Завршница – Висок Сјај.Супериорен Долго Носат

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 6 Бои од 0.25 fl.мл Секоја + Professional Помине Светилка + Врвот Грб & Мат Врвот Грб & База на Грб +

Нема време на сушење по апликацијата.Новата бела пластика шише тежи помалку од стариот стаклено шише, н

Ние сакаме да бидеме среќни што сме со нашиот производ, па сите купувања доаѓаат со 100% задоволство гаран

Qtica Полувреме полски Сушење Педалот за гас оригиналната и со патентирана лак сушење капки кои темелно и

Објектот Вклучуваат : Различни Бои, Стил Мачка Очи Гел лак на Ноктите кои можете да ги изберете(6 X 7.3 ml) .Ку

Светла Амбиција Гел лак Сет : 22 гел бои и база палто врвот грб, Makartt 2020 нетранспарентно гел лак поставено

Патентирана свиласиликонска формула.Multipatented филм формирање систем.УВ светлина апсорбер.Сенка Lock Техно

Modelones Новото Гел лак Комплет вклучува 20 Бои Гел (7ml / 0.24 мл секоја шише), 3 Не се Избрише Сјајни & Мат Горниот

Совршен натпревар 3in1 прав е комбинација на трајност на гел лак, силата на доградба на Акрилни нокти, и ле

Она што Ќе Добиете : 24 Bottless пролет бои гел лак комплет вклучува 22 Бои Гел Бои (8ml. / секое шише), не ги база и

Please wait...