0
clear
  • CXTU Лесни Домаќинство Правосмукалка за Исклучување на Безжична Правосмукалка, Мултифункционални Домаќинство Рачни им Помогнам на Стап Мини Мали Моќни Cordless Мите По
  • -20%
  • -20%
CXTU Лесни Домаќинство Правосмукалка за Исклучување на Безжична Правосмукалка, Мултифункционални Домаќинство Рачни им Помогнам на Стап Мини Мали Моќни Cordless Мите По

CXTU Лесни Домаќинство Правосмукалка за Исклучување на Безжична Правосмукалка, Мултифункционални Домаќинство Рачни

DEN 1031.76

Достапност
Достапно за нарачка

Кој може да темелно чистење на било кој кат површина, на тој начин обезбедување на не-прашина на површината, одлична за целата куќа чистење.Голем број на подот видови : дрвени подови, плочки, кратка коса теписи, итн., многу погодна за длабоко чистење и отстранување на тврдоглави прашина, за да се исполнат секојдневна употреба потреби.Висок квалитет : хуманизирано и лесно да се работи, дизајн, лесно да се користи и лесно се движат на секоја соба, може да се обезбеди целосен опсег на чистење на услуги за вашата домашна средина.Моќен мотор, силна срцето на правосмукалка, големи вшмукување, споредливи со жичана правосмукалка.Турбина центрифугални поделба технологија одделува големи честички од дното на прашина чаша за да се избегне секундарна загадување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Можете да го користите како : (пукнатина млазницата за нормално чистење, бришење прашина бришење прашин

Ви благодариме!.AI сликата признавање.Напон (V) : 100240 VPower (W) : Функција : Издржам Suction Battery Живот : None Installation : Ro

8 oz Package листа : 1 x Дијаметар 32 Converter1 x Дијаметар 35 Converter1 x Конвертирате Лактот Tube1 x Прошири Цевка 2 Sections1 x Вш

Џеб големина и симпатична изглед.Правосмукалка за мелено чај, искината хартија и прашина, фиока прашина

ПРЕНОСНИ : Преносни и компактна големина дизајн, лесно може да се врши помеѓу вашиот автомобил, канцелар

Dustbowl капацитет 20.6 унци 16 ft.кабелот за напојување на движење.Проѕирен bagless нечистотија сад е лесно да се �

Широко се Користи : Преносни рачен вакуум се опремен со 5 различни видови на додатоци за да ви помогне да

ПОКРИЕНОСТ : 【Силна Cyclonic Вшмукување и Ниско ниво на Бучава】 : во Споредба со други рачни автомобил vacuums

Силна Вшмукување : Со 1200m Ah капацитетот на литиум батерија, до 30 минути на кабелот слободни убедливо, се н

Вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Едноставен и Корисни Алатки : Моќе�

Раце големина одговара за повеќето tabletop и conner место.Напојува од страна на две АА батерија (не се вклучен�

【6 Kpa Моќен Вшмукување & Долго Чистење Време】 Рачни вакуум користи ултрависока моќност мотор со вшмукув

[100% РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ] : ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво место!Ние ќе ви да�

Лесен за користење, само треба притиснете го копчето за вклучување на врвот на правосмукалка, тоа почна

4.5 засилувачи со .75 коњски сили мотор.Одличен за по скалите, тапацир, автомобил внатрешни работи и за дом�

Стил на дизајн : Водаизми Заштита на Животната средина Филтер,Визуелна Нечистотија Кофа, Удобен Зафат.Ф�

Вклучува Рачни вакуум, пет мултиалатка, флексибилни црева, duster пукнатина алатка, дома и во автомобил дет

МОЌЕН CORDLESS ВШМУКУВАЊЕ : Високабрзина, brushless мотор испорачува неверојатни вшмукување моќ.УЛТРАЛЕСНИ : Во

【МОЌЕН ВШМУКУВАЊЕ】 : Ова се рачни правосмукалка има супер вшмукување моќ до 8000 PA, висока моќност на мот�

✨【Заштеда на енергија Правосмукалка】авто моќисклучување функција ќе се префрлат да се исклучи кога т

【Ефикасна Правосмукалка】 : Нашите рачни правосмукалка користејќи силна вакуум вшмукување на 8000 Pa, 28000r

Карактеристики : 1.8 oz Package листа : 1 x Дијаметар 32 Converter1 x Дијаметар 35 Converter1 x Конвертирате Лактот Tube1 x Проши�

Електрични : батеријапогон (2 x AA, не се вклучени) Многу лесен за употреба : само да помине на површината з

Лесен и пренослив, лесен за користење рачни вакуум.Моќен 400вати corded Рака вакуум со корисна пукнатина ала

Претпазливи и ефективно : Оваа мини десктоп правосмукалка е многу лесен за употреба и чување, а тоа е мно

Високо Квалитетен Материјал : Направен од премиум АБС материјал, кој е издржлив и практични.Опис : Овие п

Please wait...