0
clear
  • (200pcs) 1/2 X 12, Заостануваат Завртки, Хексадецимален Главата, на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД
  • -20%
  • -20%
(200pcs) 1/2 X 12, Заостануваат Завртки, Хексадецимален Главата, на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД

(200pcs) 1/2 X 12, Заостануваат Завртки, Хексадецимален Главата, на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни

DEN 1812.00

Достапност
Достапно за нарачка

1/2" X 12".Заостануваат Завртки, Хексадецимален Главата.stainless_steel_18-8. 1/2" X 12", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Нишка Сечење сврзувачки елементи, Заостануваат Завртки, НИ Единици, Хексадецимален Главата, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8) Aspen сврзувачки елементи акции над 200,000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали количини, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Целокупната Димензии : 24"w x 23"h.Џеб Димензии : 33 / 4"w x 1"h x 3 / 4"г.Џеб Капацитет : Прибл 50 бизнис Картички.Достап

Волумен Капацитет : 6.6 сертификати.ft., Перење Сад Материјали : Челик Жица, Број на Прегради : 1 Перење Колич

Сите навигација информации се достапни, e.моменталната позиција, брзината, километражата, градење на ек

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Изберете Линија на лен попречу

Низок притисок.Корица : Црна, нафта и отпорни на абразија, синтетички каучук.Засилување : Еден влакна пле

Материјал : Цинк Легура.Отпечаток + Лозинка + IC Card Капацитет : 300 ( 3x Администратор ).Отпечаток гласи : phlx се

Лесна инсталација, само plug and play.Карактеристики на производот Направени со висок квалитет LED интегриран

Четкање на Забите Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 рабо

Тешки и трајни платформа камион, со користење на висококвалитетни еколошки материјали, цврсти и издржл

✨【Kolinsky Sable Коса】HOFASON на доградба на акрилни нокти четка е направен од 100% висок квалитет Kolinsky sable коса.Во

Миење на рацете Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 работн

Високквалитет бисерни во прав, погодни за кристал кал лигите пена, кристално лепак, шминка, итн., ефектот

Ампули се направени од borosilicate стакло.На crimp шишенцето accommodates широка примерок компатибилност.Волумен е 2

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

АВИОКОМПАНИЈАТА ОДОБРЕНИ ПРЕВОЗНИКОТ Со авиоодобрени дизајн, може да се земе вашето домашно милениче

Лесно да се чисти, водоотпорен.Киселинабесплатно да се заштити вашиот ценет документи.За повеќе употре

[СУПЕР СТАБИЛЕН, МИРЕН] непречено и речиси нечујно јава искуство, овој велосипед е совршена за уживање ф

Карактеристики на производот ДОВЕДЕ голем екран црвено дигитален дисплеј 6.На сензорот жици 6.На далечи

Материјал : Брегот На Слоновата Коска Кина.Машина За Миење Садови Безбедно 24 K Злато Акценти.Чип Отпорни.

Please wait...