0
clear
  • LIUPENGWEI Самовила String Светла, 10M~600M Отворено Цветен Жица LED String Светлина за Спалната соба Свадба Партија Градина Декорација Дух Светлина (Боја : Виолетова, Големина : 600m6
  • -20%
  • -20%
LIUPENGWEI Самовила String Светла, 10M~600M Отворено Цветен Жица LED String Светлина за Спалната соба Свадба Партија Градина Декорација Дух Светлина (Боја : Виолетова, Големина : 600m6

LIUPENGWEI Самовила String Светла, 10M~600M Отворено Цветен Жица LED String Светлина за Спалната соба Свадба Партија

DEN 10878.96

Достапност
Достапно за нарачка

Уредување на хотели, ресторани, трговски објекти, домови, windows, клубови, Божиќ, ноќта на Вештерките, концерти, танц сали, итн.Може да се купи со доверба!Ве молиме имајте во предвид:Водоотпорен оценка е IP67, но напојување и контролорот не се водоотпорни, ве молиме да ги задржи подалеку од водата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Едноставно приклучете го во штекерот за да го вклучите led стринг, и отстранете го за да го исклучите.Водо

Широка Примена Тие се совршен за да ги красат дрвја по улица / парк / на реката, висат по должината на пок

Pls поклопецот на конекторот за да го заштити од дождот.【Прекрасни Метеор Туш Дожд Светла 】метеор светл�

Ние ќе бидат базирани на локацијата на корисникот со посветен plug конвертор во производот (ВЕЛИКА британ

И насоки може да се поврзе заедно, продолжи до најмногу 5 лесни синџири.Изградиво мемориски чип ги зачув�

преголеми јакна за жените кимоно долго cardigan џемпер cardigans за жените поврзана cardigans за жените каверјакна з

????[Супер Долго 1x Далечински Контролер со батерија; 1x Контролер кутија; 1x УЛ Приклучок; 1x Упатство.Ако има

????[Супер Долго 1x Далечински Контролер со батерија; 1x Контролер кутија; 1x УЛ Приклучок; 1x Упатство.Ако има

【Голема Отворено String Светла со ЕнергијаЗаштеда на енергија и Долготрајни LED Светилки】 : Со цел да ви по�

Што виси на дрво светла со УЛ Сертификација приклучок во дизајн во голема мера ја подобрува стабилноста

【100% Задоволство Услуги】 : Вие не може да тргне наопаку со Aialun String Светла 【ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА, SHATTERPROOF】

Јагода String Светла : Нашата 66ft темно зелена жица Божиќ светла со 100 кул бело јагода во облик на LED, должинат

Новина Светлата се горди да го претстави ова високо квалитетни LED светла Божиќ мини светло сет со C6 сија�

ТРАНСФОРМИРА ВАШИОТ ПАТИО : Завртете го вашиот патио во дворот оаза со нашите отворено string светла.Нашит�

ПАТИО СВЕТЛА СО LUMILED СВЕТИЛКИ со ВЖАРЕНО се СОЗДАДЕ ГОЛЕМА ГРОЗДОБЕР "ИТАЛИЈАНСКИ СТИЛ" БИСТРИ АМБИЕНТ :

03" Големина : L НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Ракав : 60cm / 23.Женска зимски палта 2020 година,зимски капут ца

Во Стан исто така, може да ви помогне да го поставите на LED string кога светлата за да го вклучите / исклучите

Тоа е совршен подарок да им даде на вашето семејство и пријатели дома, Божиќ.Ние ќе ви испратиме еподаро�

【Флексибилност】led string светла може да биде лесно да се bended, и во облик на , тоа може да ги задоволи вашите

Соларни Јаже Светлина IP65 Водоотпорен LED Јаже Светлина, направен од врвен квалитет Пластика.Соларен пог�

????【Во голема мера Заштеда на Енергија Услуги, ние сме внимателен.Lakumu светла вашиот живот, заслужуваат д

Висок Квалитет на Енергијазаштеда на Сеизмички, отпорност, нетермички зрачење, безбеден и стабилен, сиг

Please wait...