0
clear
  • Клипови 3pcs/setClear Мемо Подлога Забелешка Носителот+ Јасно Акрилик Фото Рамка - Одговара 4x6 +Акрилик Спојувач Биро за полнење - (Боја: Забелешка Носителот)
  • -20%
  • -20%
Клипови 3pcs/setClear Мемо Подлога Забелешка Носителот+ Јасно Акрилик Фото Рамка - Одговара 4x6 +Акрилик Спојувач Биро за полнење - (Боја: Забелешка Носителот)

Клипови 3pcs/setClear Мемо Подлога Забелешка Носителот+ Јасно Акрилик Фото Рамка - Одговара 4x6 +Акрилик Спојувач

DEN 1720.80

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Забелешка Држачот.Материјал : Метал.Грлото длабочина : 0. Тежина : 0. Главен големина : 24/6. Боја : жолто злато(Б)Спојувач :15.4x6.6x3.6 CMPhoto Рамка : 15.3 * 10.3 * 2 CMPad Забелешка Носителот : 17.2*12*3.2 CMItem специфики : Материјал : Metal Throat длабочина : 0 Weight : 0 Staple големина : 24/6 Model број : wenju1141 Staple капацитет : 0 Power : Manual Sheet капацитет : 10 Dimensions : 0 Type : Стандард Stapler Size : Нормален.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ИМАЈТЕ РАБОТНА ПОВРШИНА ОРГАНИЗИРААТ На очарователни јасно акрилик писмо sorter ви помага да се организир

Биро Приемот Носителот â€" Ќе може да се примени оваа алатка како ресторан, проверете носител на приемо�

Она што Ќе Добиете за : 1 Парче мемо носителот,1 парче кит облик дизајн магнет хартија клип носителот со х�

Боја : Фото Рамка.Материјал : Метал.Грлото длабочина : 0 Тежина : 0 Главен големина : 24 / 6 Боја : жолто злато(

Пакетот Должина на Производот е : 8.0"Л Пакетот Ширина на Производот е : 6.0"W Пакет Висина на Производот е : 6.

Мали во големина,чувари вашиот deskpace.Забава коњ Мемо Носителот на Биро,Стимулира интересот за студира�

5" x 2" Кога укината, 3.ги користат за означување на храната јадења, објави специјална порака, обезбедуваат

【50 ЦВЕТ ОБЛИК на ПРСТЕН ЈАМКА ЖИЦА КЛИП】:ПАКУВАЊЕ ОД 50 Додатоци само, основи не се вклучени...

【50 ПАТКА ОБЛИК на ПРСТЕН ЈАМКА ЖИЦА КЛИП】:ПАКУВАЊЕ ОД 50 Додатоци само, основи не се вклучени 【МАТЕРИЈ�

Идеален за безбедно за прицврстување на документи.Силна пролет која се отвора лесно уште стеги надолу ц

【50 ПТИЦА ОБЛИК на ПРСТЕН ЈАМКА ЖИЦА КЛИП】:ПАКУВАЊЕ ОД 50 Додатоци само, основи не се вклучени 【МАТЕРИЈ�

Флексибилни и се наменети да биде лесно да се чисти.Еластична внатрешна мозок да се одржи влошки.Врежан�

Функционален и едноставен за употреба.Идеален за Дома на Заводот.Ниска цена висока вредност 6 Година / 12

Со правилна празнината на овој штанд, прикажување на фотографиите или да се идентификуваат имиња прекр�

【Прекрасен Дизајн】 Дизајнирани со симпатична вештачки кактус бонсаи, тоа не е само како растенија бон�

Тие апсолутно љубов на ова!Вкупно 24 парчиња на дрво место карта сопствениците во овој пакет, Доволни кол

【50 СРЦЕ ОБЛИК на ПРСТЕН ЈАМКА ЖИЦА КЛИП】:ПАКУВАЊЕ ОД 50 Додатоци само, основи не се вклучени...

На YACSEJAO Мемо Клип Носителот Стојат тоа е совршен за статистика на работа, се обезбедува отворен визуеле�

Материјал : Направен од добар квалитет јаглероден челик.Големина : база на табела број носителот is1.58 инч

Боја : Злато,.Висина : 3443 MM.Стил : Сакам.Материјал : Метал.Десктоп Декорација Метален Хартија Стегач За Држ

Please wait...