0
clear
  • SYHML-ПРОДАВНИЦА Цемент Коноп Пиштол Цемент Коноп Пумпа Цемент Пополнување Алатки со 4 Млазници Grouting Пиштол
  • -20%
  • -20%
SYHML-ПРОДАВНИЦА Цемент Коноп Пиштол Цемент Коноп Пумпа Цемент Пополнување Алатки со 4 Млазници Grouting Пиштол

SYHML-ПРОДАВНИЦА Цемент Коноп Пиштол Цемент Коноп Пумпа Цемент Пополнување Алатки со 4 Млазници Grouting Пиштол

DEN 933.60

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 61cm.Цемент коноп пиштол : пиштол тело е изработен од ABS материјал, со добра цврстина, висока сила и издржливост.Високо запечатени тласкач : Високо запечатени гума им помогнам на стап, отпорни на абење и деформација.И цемент кашеста маса лесно може да се турка надвор.Монтажни делови, лесно за ракување.Брз, Прецизен и точен.Одлично за малтер посочувајќи работи околу прозорецот вратата рамки, sash рамки.Цемент Коноп Gun Package вклучува : 1*цемент коноп пиштол+4 *Млазници Високо-квалитетни материјали : пиштол тело е изработен од ABS материјал и нерѓосувачки челик, кој има добра цврстина, висока сила и издржливост.Висока густина putter, носат-отпорни, не-deformable гума клипот, цемент, лесно може да се турка надвор.Употреба : се Користи за обичните инјекции и епоксидни инјекции.Главно се користи за grouting во инсталацијата на безбедност врати.Пополни подемен, алуминиум прозорец рамки и пукнатини во ѕидовите.Монтажни дизајн : може да се расклопуваат во неколку делови за лесно чистење и складирање.По употреба, исплакнете со вода за да се спречи цемент мил од останатите во телото на спреј пиштол по сушењето, кој ќе влијае на квалитетот и животот на спреј пиштол.Почитувани customers The проценува време на испорака за нашите производи е од 7 до 21 ден.Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 30 дена, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, very Your задоволство ни прави последните сакате, јас ви посакувам среќен шопинг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Направени од високо квалитетни пластични и нерѓосувачки челик род, трајни производи за употреба, се спр

Sealers обезбеди лесна апликација на отворени и затворени заптивки.Тешкидолжност двојно рецка sealer 5 / 8" Дво�

Материјал : висок јаглероден челик.лесно кертриџ промени, ергономски се справи со дизајн за работа без д

Материјал : висок јаглероден челик.лесно кертриџ промени, ергономски се справи со дизајн за работа без д

Прирачник за здрав sealer работи со 1 / 2" поли (PP) и полиестер (ПЕТ) ремени.Овој здрав sealer е наменета за општа у

Користат за да се обезбеди поли здрав.Одлично за индустриска употреба.За користење со мазна заптивки...

Sealers обезбеди лесна апликација на отворени и затворени заптивки.Висока затегнувачка тешкидолжност sealer.

Големина : 61cm.Цемент коноп пиштол : пиштол тело е изработен од ABS материјал, со добра цврстина, висока сил�

Материјал : висок јаглероден челик.лесно кертриџ промени, ергономски се справи со дизајн за работа без д

Големина : 61cm.Цемент коноп пиштол : пиштол тело е изработен од ABS материјал, со добра цврстина, висока сил�

Идеален челик здрав алатка.Дизајниран да crimp печатите на челик здрав.Лесна конструкција за лесна употре

Направени од високо квалитетни пластични и нерѓосувачки челик род, трајни производи за употреба, се спр

Висок Квалитет : QWORK тешки корисна здрав комплет е на сите зацврстуваат челик изградба обезбедување на д

Материјал : висок јаглероден челик.лесно кертриџ промени, ергономски се справи со дизајн за работа без д

Материјал : висок јаглероден челик.лесно кертриџ промени, ергономски се справи со дизајн за работа без д

Sealers обезбеди лесна апликација на отворени и затворени заптивки.Тешкидолжност двојно рецка sealer.Двојно �

Големина : 61cm.Цемент коноп пиштол : пиштол тело е изработен од ABS материјал, со добра цврстина, висока сил�

Sealers обезбеди лесна апликација на отворени и затворени заптивки.Висока затегнувачка тешкидолжност sealer.

Sealers обезбеди лесна апликација на отворени и затворени заптивки.Тешкидолжност двојно рецка sealer.Двојно �

Материјал : висок јаглероден челик.лесно кертриџ промени, ергономски се справи со дизајн за работа без д

Големина : 61cm.Цемент коноп пиштол : пиштол тело е изработен од ABS материјал, со добра цврстина, висока сил�

Please wait...