0
clear
  • XCTLZG Ѓубре корпата за Ѓубре Отворено со Нерѓосувачки Челик Круг Dustbins канти за Складирање Без Капак за Домашна Канцеларија Кујна корпата за Ѓубре (Боја : Црна) (Кајсиј
  • -20%
  • -20%
XCTLZG Ѓубре корпата за Ѓубре Отворено со Нерѓосувачки Челик Круг Dustbins канти за Складирање Без Капак за Домашна Канцеларија Кујна корпата за Ѓубре (Боја : Црна) (Кајсиј

XCTLZG Ѓубре корпата за Ѓубре Отворено со Нерѓосувачки Челик Круг Dustbins канти за Складирање Без Капак за Домашна

DEN 18157.44

Достапност
Достапно за нарачка

Бидејќи центарот на вниманието и различни луѓе имаат различни сфаќања за боја, може да биде одредена боја, но во разумни граници, ве молиме бирајте внимателно.3 инчен/38cm×72cm корпата за Ѓубре тип : складирање бин Применливи сценарија : домашна употреба, надворешна употреба Школка материјал : метал Облик : rel форма Отворање и затворање на метод : без покритие Прашува : Не содржи декоративни елементи прикажани во производот фотографија.9 инчен×28.Ви даде подобро визуелно уживање.Достапни во повеќе бои, убава и модерен, едноставен и елегантен, со high-end темперамент.Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Совршен во секој простор : Одлично во секоја животна средина, од комерцијални бизниси и ресторани, до вашиот дом кујна, гаража, или бања Име : корпата за ѓубре Боја : кафена, темно зелена, кајсија, црна, песок челик сребро Опис : Огледало челик rel главата, пластични rel дното Големина : 14.Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите, Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за да го решат проблемот.Благодарение на рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи 3-5cm разлика, ви благодарам.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCKP2163 M12 ZCP21 M12 ZCE63 Карактеристики : 1 Тип на прекинув�

Капка тестирани : Нашите i Phone случај има се тестирани за да капка висина од 2 метри за да се обезбеди дури

Родител и Наставник Избор Награда за Победникот.Децата ќе го сакам споделување на оваа лулка акција воз

ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Овој чевли организатор е брзо да се соберат користење на предвидени куки и виси во скло�

Независна претходно.Овој микроскоп доаѓа со СУПЕР widefield оптика и разноврсна LED осветлување систем кој о�

60 GHz Процесор (12 MB Кеш, до 4.11 ac)се Поврзете на БезжичнаAC рутер за речиси 3x брзина, поголем капацитет и поши�

Имајќи Corks Влажна Овозможува Виното да Остане Свежа Подолго Додека Сте Подготвени да Уживаат во.Вино, По

Прирачник за дренажа метод, лесен и брз.Добар целокупниот airtightness, подобро масловода поделба, и комприми�

100% Памук.ИЗБРАНИ ГОЛЕМИНИ : Сет од 3 вклучува сива жица кошници со црна ќе биде во можност да се модерно о�

Prostar Гејмерски Лаптоп : 17.3 Инчи Full HD (1920x1080) 144 Hz Широк Поглед Агол, 72% NTSC, Мат Дисплеј.Високи Перформанси, Пр

【Висока безбедност】хоризонтална лента е направен од челик со мултиточка поддршка, која може да издржи

МАЗНА ПОВРШИНА површината на watch стакло е мазна, отпорни на топлина, отпорно на гребење и носатотпорни.Л�

30" x 60" 2000 lb Капацитет.Двете Горниот и Долниот дел од Палубата се 12g со 11 / 2" Задржување на Усните.Прилагодл�

Моден случај.Оклоп случај.Отпорно на гребење заштитни случај.Smartwatch TPU заштитни случај.HR Силикон Заштитн

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Please wait...