0
clear
  • Ohaus Скаут SPX2201 Преносни Рамнотежа 2200 x 0.1 g со Носење
  • -20%
  • -20%
Ohaus Скаут SPX2201 Преносни Рамнотежа 2200 x 0.1 g со Носење

Ohaus Скаут SPX2201 Преносни Рамнотежа 2200 x 0.1 g со Носење

DEN 2483.76

Достапност
Достапно за нарачка

Прилагодени за високи перформанси во вашиот објект со брза стабилизација на времето и висока резолуција на мерење на резултати, овие преносни средства постави нови стандарди во лабораториски и индустриски мерење.Мерење Апликации : Мерење, Делови За Пребројување На Гласовите, Проценти Мерење, Проверка Мерење, Totalization, Екранот Се Одржи.Капацитет 2200g.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Целокупната Димензии : 24"w x 23"h.Џеб Димензии : 33 / 4"w x 1"h x 3 / 4"г.Џеб Капацитет : Прибл 50 бизнис Картички.Достап

Нерѓосувачки Челик Две Сад Пекарница Потоне w / 20in.Право Drainboard64.188in.W x 33.5 во.DSpecific Карактеристики : Пекарни

Интензивно се напојуваат.Поглезите вашите работливост раце со овој луксузен Рака Крем Лубеница за свил

[СУПЕР СТАБИЛЕН, МИРЕН] непречено и речиси нечујно јава искуство, овој велосипед е совршена за уживање ф

АВИОКОМПАНИЈАТА ОДОБРЕНИ ПРЕВОЗНИКОТ Со авиоодобрени дизајн, може да се земе вашето домашно милениче

* Погоден за Домашни текстил, DIY рачно изработени занаетчиски Го заврши објектот може да се користи на По

Тежина : 1900g; Рачка за Отворање Агол : 180 Одржување Капацитет : 1136 Kg; Модел Бр : BRH36330 M.Бар Отворањето Агол : /

Лесна инсталација, само plug and play.Карактеристики на производот Направени со висок квалитет LED интегриран

Топла натопена поцинкуван заостануваат завртки функција Хексадецимален Главата и се дизајнирани да се

Карактеристики на производот ДОВЕДЕ голем екран црвено дигитален дисплеј 6.На сензорот жици 6.На далечи

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Текстил и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Се запали.RunВоз Перформан

Современиот и модерен дом мебел може да се додаде чувство на префинетост и мода да атмосферата на вашио

Четкање на Забите Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 рабо

FXХибридСтакло Пластика Стакло Заштитна Фолија со at Foli X, ултра тенок и супер тешко, компатибилен со NCR XR7 (

Тешки и трајни платформа камион, со користење на висококвалитетни еколошки материјали, цврсти и издржл

Please wait...