0
clear
  • ActiveDogs Прилагодливи 5-20 Двојно Ресторан Покачена Куче Фидер w/ (2) 3 qt. Нерѓосувачки Челик Чинии - Црна Прав Грб Заврши
  • -20%
  • -20%
ActiveDogs Прилагодливи 5-20 Двојно Ресторан Покачена Куче Фидер w/ (2) 3 qt. Нерѓосувачки Челик Чинии - Црна Прав Грб Заврши

ActiveDogs Прилагодливи 5-20 Двојно Ресторан Покачена Куче Фидер w/ (2) 3 qt. Нерѓосувачки Челик Чинии - Црна Прав

DEN 3118.80

Достапност
Достапно за нарачка

ПРИЛАГОДЛИВА ВИСОЧИНА : Куче храна и вода сад фидер може да се прилагоди од 5 инчи до 20 инчи, па ќе го најдете совршениот висина за вашето домашно милениче.Се МИНИМИЗИРА ЗДРАВСТВЕНИ ПРОБЛЕМИ : Удобно кота може да им помогне во варењето на храната и да се минимизира нередот проблеми во вашето куче.ТЕШКИ ЧИНИИ : Трајни производи од не ' рѓосувачки челик чаши функција црна прав грб заврши.НАПРАВЕНИ ВО САД : Покачена куче сад носител е направена во САД во Active Dogs, мала, семејна сопственост бизнис.ВКЛУЧУВА : (1) 5"-20" покачена куче внесувач; (2) 3 qt.чаши.На Active Dogs Покачена Куче Внесувач е прилагодлив стои со 2 чаши кои овозможуваат големи кучиња да се јаде и пие удобно без ставање вирус на своите ' рбетот.Висина на фидер помага во варењето, и вратот вирус е минимален, кога вашето домашно милениче може да се јаде од куче сад што стои во висина на градите.Кучиња со артритис цениме леснотијата на користење на покачен сад исто така, како стандард, чинии сила на кучето да се наведнуваат на зглобовите, кои може да предизвикаат непријатност.Оваа прилагодлива висина фидер има два 3-четвртиот чаши, кои се вклучени.Миленичиња внесувач е прилагодлив од 5" 20", што го прави совршен за одгледување на puppies, и карактеристики рачка на врвот се направи за лесна подвижност.Нашите покачена куче сад стојат лесно disassembles без алатки во три парчиња за складирање или транспорт.Карактеристики : Вклучува два 3-четвртиот нерѓосувачки челик bowls Durable црна прав грб finish Elevate чинии да височина тоа е најудобна за вашиот pet Minimize варење и нередот problems Reduce вирус на вашето куче е зглобовите и muscles Made во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Транспарентна сад со напредни Германија материјал КАКО 368 R може да се задржи сад в

Нерѓосувачки Челик Отстранлив Сад.Покачена Нерѓосувачки Челик Милениче Сад доаѓа во 3 различни бои!Едн

Домашно Милениче Задолжени За Хранење Телиња.Домашно Милениче Задолжени За Хранење Телиња.Бродот.Тежи

Денешното дизајн го прави тоа пристоен подарок за мачка љубовници.Само да уживаат во неговата релаксир

МАЛКУ НАВАЛЕНА ANGLE_ удобен агол и висина дозволете им на вашите мачки и кучиња да се јаде и пие лесно.Нема

На покачена мачка сад се стави мачка' уста во подобра позиција во однос на нејзиниот стомак, тоа им помаг

Се приклонуваат ергономски дизајн, Лесно да се добие храна за домашни миленичиња.Уникатен прилагодливи

【Безбедно s вратот burden.By подигање на храна за неговото ниво наместо на принудувајќи го да се наведнуваа

♦Боја : како што е прикажано ♦Материјал : направен од висококвалитет,нема мирис, издржливи...

Употреба на високотранспарентно КОМПЈУТЕР материјал, лесни и антипадот.Двојно агли на 0° или 20° за одби

Нашите покачена куче сад дизајн за заштита на мачки и кучиња' цервикален ' рбет.Во исто време, овој stoneware

????【Ортопедски Дизајн】високи 3.5 инчи покрена стојат обезбедува удобен хранење висина и навалена мачка

【Голем капацитет Дизајн】мачка сад е 2 инчи длабоки и има капацитет од 15 унци.Нема потреба да додадете н

Тие, исто така, да се обезбеди почиста хранење станица што ви заштедува и време и напор.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛ

На внесувач е направен од P2 одделение МДФ панел и од не 'рѓосувачки челик, многу здрав и' рѓаотпорни Се о

Удобно хранење за постарите кучиња со назад и хип проблеми.Го намалува нередот и gassiness.Воскресна фидер д

КАРАКТЕРИСТИКИ : Доаѓа со Две Нерѓосувачки Челик Чинии, Шепа Печати Отсечени Форми.ГОЛЕМИНИ : XМали 3.5"H, М

Please wait...