0
clear
  • Панама Џек Спорт Широк Спектар на Очила Лосион Мулти-Пакети (Пакување од 12, SPF 30+)
  • -20%
  • -20%
Панама Џек Спорт Широк Спектар на Очила Лосион Мулти-Пакети (Пакување од 12, SPF 30+)

Панама Џек Спорт Широк Спектар на Очила Лосион Мулти-Пакети (Пакување од 12, SPF 30+)

DEN 2592.00

Достапност
Достапно за нарачка

SPF 30+ Широк Спектар на UVA/UVB Заштита.Кој ја чува lifeguards, додека тие се чувари на вас?Ние не!Големо избор на професионални lifeguards е сега се достапни за вас.Нашите Спортски Очила линија има нова, чиста сува допир формула и коензим q10 антиоксиданс.SPF 30 во удобен 3-унца цевка.Исто така достапен и на SPF 15, 50 или 85.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Печати на враќање превозот етикета.За максимална заштита, ќе се применуваат за сончање 15 минути пред из�

SPF 30 лосион за сончање.UVA / UVB широк спектар за заштита.Отпорен на вода до 40 минути и суши брзо.Противалерг�

Сосема Нов.Оригиналниот Објект.Фабрички Запечатени.Никогаш Не Се Користи.Квалитет На Производот.Надво�

Отпорен на вода.Paraben слободни.Богат со антиоксиданси.Spf : 30 Количина : 5 Fl.оз.Австралиската Злато Ботаничк�

целосно biodegradable.погодни за вегетаријанци и вегани.тоа нема токсични компоненти.не содржи, бои, SLS & parabens.в

Спрејови во секој агол, за тешко да се постигне места.Нема да се кандидира во очите и стинг.Противалерги�

Нова и Подобрена : нежна и ефективна формула е повеќе туристи, полесно да се применуваат, лесно миризлив�

Please wait...