0
clear
  • Elkay WNSF8360LR3 Комерцијални Потоне, Lustrous Сатенски Финиш
  • -20%
  • -20%
Elkay WNSF8360LR3 Комерцијални Потоне, Lustrous Сатенски Финиш

Elkay WNSF8360LR3 Комерцијални Потоне, Lustrous Сатенски Финиш

DEN 883.20

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран да издржи на тешки услови на хотел, ресторан, Кафетерија и други комерцијални кујни.Потоне прегради се заварени 1/4 инчи радиус coved агол изградба, земјата мазни за лесно чистење.Тип на 304 нерѓосувачки челик.Потоне Полиран да униформа Lustrous Сатенски Финиш.Овој производ е многу издржлива.Elkay е доверлив име во нерѓосувачки челик од 1920 година. Низ годините, нашите инженерски и методите за производство се продолжи да се развива.Нашата експертиза во формирање заварување средување и полирање нерѓосувачки челик се ни помогна да го поставите индустриски стандард.Ние сме горди да се Америка бр. 1 продавање на кујнски мијалник компанија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Четкање на Забите Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 рабо

★Фиока дизајн : На фиока нудат простор за складирање на вашите секојдневни предмети, како што се чевли ч

Се продаваат како 25 / Кутија.Првата страница може да содржи и извештај за името и да се прилагоди графика

✨【Kolinsky Sable Коса】HOFASON на доградба на акрилни нокти четка е направен од 100% висок квалитет Kolinsky sable коса.Во

Изберете тоа брзо!Уживате во среќни време сами или со вашите пријатели, семејство и деца.Enought дијаманти �

Полнење Ni MH NiМЗ AAAA батеријата НА6 LR61 батерии.Квалитетот челик школка, многу цврсти и издржливи, ефикасно

Тешки и трајни платформа камион, со користење на висококвалитетни еколошки материјали, цврсти и издржл�

Високквалитет бисерни во прав, погодни за кристал кал лигите пена, кристално лепак, шминка, итн., ефектот

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Лесна инсталација, само plug and play.Карактеристики на производот Направени со висок квалитет LED интегриран

★ Најновите 2019 / 2020 Дизајн круг капа Тастатура : тастатурата ви овозможува да го вклучите вашиот 10.2 инче�

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Прилагодени за високи перформанси во вашиот објект со брза стабилизација на времето и висока резолуциј

Книгата шише користи за чување и издава решенија во контролирана капацитет.Полипропилен тело за сила, т

Гумен ѓон.Стил# : CU3580002 Гума одиш ти дава влечење од трева на обука соба кат.Поддршка обвива од пета до laces

Материјал : Цинк Легура.Отпечаток + Лозинка + IC Card Капацитет : 300 ( 3x Администратор ).Отпечаток гласи : phlx се�

Материјал : Рамка : Премија од нерѓосувачки челик; Огледало : Стакло.Големина : 6.2 cm x 0,8 cm (2 ; Добар избор за

Опремени со постојан магнет, погодно да се држи dial тест индикатор на машина алатка за усогласување опер�

Мазни Создаден, флексибилни ПВЦ цевка.Цврсти ПВЦ хеликс, синтетички плетење засилување.Брановидни К Г...

За 30" Workstations.Вино боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED2030 Виси Фиока Единиц

Материјал : Брегот На Слоновата Коска Кина.Машина За Миење Садови Безбедно 24 K Злато Акценти.Чип Отпорни.

Please wait...