0
clear
  • Kuizee 3 Еез Престилка Поставите Минимализам Монохроматски Остава Микробранова Печка Ракавица Изолација Влошки Престилка Рерна Mitts
  • -20%
  • -20%
Kuizee 3 Еез Престилка Поставите Минимализам Монохроматски Остава Микробранова Печка Ракавица Изолација Влошки Престилка Рерна Mitts

Kuizee 3 Еез Престилка Поставите Минимализам Монохроматски Остава Микробранова Печка Ракавица Изолација Влошки

DEN 695.76

Достапност
Достапно за нарачка

СЕТ Вклучуваат : Престилка, Изолација мат, Фурна Mitts.МАТЕРИЈАЛ : Изработени од полиестер влакна, без штетни хемикалии.Ткаенината е специјално обработена, водоотпорен и масло-доказ.ГОЛЕМА ЏЕБ ДИЗАЈН : може да се стави на волја да се користат предмети, лесен за употреба.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : машина перат, анти-навремено и намалување.Не белење, хемиско чистење и сушење, ве молиме.ПОДАРОК : Погоден за вашите најблиски, нека уживаат во готвење, додека за заштита на нивните раце и embellishing себе.Сет Вклучуваат : Престилка, Изолација мат, Фурна Mitts.Материјал комбинација : ѓердан, вратоврска јаже, џеб, еден двострано печатење,ѓердан и вратоврска јаже се стандардните бои.Производ параметри : должина 31 Инчен и ширина 27 Инчи, јаже должина 25 Инчен x 2, Ѓердан Должина 25 Инчен,Голема џеб.Материјал Опис : Полиестер престилка текстил, ткаенини по третман,водоотпорен, носат-отпорни, масло-доказ.Сцена апликации : супермаркети, занаетчии, хотели, кујни, цвет продавници, салони за убавина, скара продавници.Чистење : Машина перат, анти-навремено и намалување, не белење,хемиско чистење и сушење е дозволено.забелешка:Поради разликата на мониторот на компјутерот, ние не може да биде одговорен за промена на бојата помеѓу актуелната производ и на екранот.Ве молиме дозволете една мала разлика.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : висококвалитетен полиестер памук обвивка може да ви донесе мека на допир и заштита на вашит�

Големина : Приближно 11.1 инч (Тенџере Носителот) 3 Мултифункционален Тенџере на Сопствениците,да им Помог

1 Печење користите ракавици отпорни на топлина силикони со хранаодделение материјали; 2 Против пролизгу

Машина перат Квалитет рерна mitts Кујнски алатки за Готвење се загрее Рерната белезници Кујна за рерна Ск�

На топлинскоизолациски ракавици се изработени од избрани ткаенини, фина изработка, дебела и трајни, ант

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Испорака Време Е За 10 До 15 Дена,Забрзан Логист

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Рерна Mitts Поставени се на малку помошник во животот.Структурата кука за бесење вклучен

Опис на производот : SHERXIBO рерна mitts кујна престилка сет,фурна mitts престилка сет, mitts и престилка сет,дебел�

2021 Божиќ Дизајн : Рерна Ракавици Карактеристики Во Дедо мраз ClЕлени И Снешко Стил, Широка Покриеност За �

1 ВодаДоказ Материјал, Една Работа Е МултиЦел, Министерството За Надворешни Е Направен Од Водоотпорен С�

Уникатен Дизајн : Мулти Дизајни За Да Изберат Која Вклучува Шарени, ОкоФаќање Пеперутки, Сончоглед, Сире

ТешкиДолжност : Дали сте одвод варени тестенини или компири, на нашите висококвалитетни, топлина и паре�

Совршен подарок за вашиот омилен Готвач, скара мастер или фудбалски фан.NCAA тим лого украсена на двете ре

СЕТ Вклучуваат : Престилка, Изолација мат, Фурна Mitts.МАТЕРИЈАЛ : Изработени од полиестер влакна, без штет�

✌️【Материјал】Направен Од ВисокоКвалитет Водоотпорен Полиестер Ткаенини И ТоплинскоИзолациски Мате

Рерната mitts ракавици се употребуваат во кујната печење,готвење,скара..Slicone изолација materail спречување на

Топлина Отпорни Рерна Мит & Potholder Сет : Вклучувајќи Вклучувајќи 1 Рерна Мит (11 Во X 7. Potholders : 20.Само Фрли Во М

✌️【Материјал】Направен Од ВисокоКвалитет Водоотпорен Полиестер Ткаенини И ТоплинскоИзолациски Мате

Кујна Додаток Групи : Вклучува 1 рерна mitts(11.4 во x 7.5 во / 29 см x 19 cm ) и 1 тенџере носители (8 во х 8 во / 17.5 cm x 20.5

Силикони.Спречи фурната изгореници со оваа корисна силикони рерна мит.Рацете лесно се вклопуваат во фл�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Памук 50% Микрофибер Смеса.Се повлеч�

Но, бидете сигурни дека ќе се исуши нив многу добро како и секоја влага ќе се намали отпорност на топлина

2 Во), 1 Xpot Носител(8x8 Инчи) Со Џеб, 1 X Тенџере Носител(8x8 Инчи) Без Џеб.Производ Перформанси : Рерна Mitts Се Нап

Голема ГолеминаСо големина е совршена за дланка на возрасен е рака, и долго памучен материјал може да се

1 Направени на машина перат памук циклуси, еколошки и издржливи 2 Рерната mitts се stitched, големината е умерен

Лизга доказ силикони површината овозможува безбедна костец, фирма да се одржи чаши, чинии, топла садови

✌️【Материјал】Направен Од ВисокоКвалитет Водоотпорен Полиестер Ткаенини И ТоплинскоИзолациски Мате

Please wait...