0
clear
  • Barr Ко. Сапун Продавница Рака Крем, Крв Портокал Килибар
  • -20%
  • -20%
Barr Ко. Сапун Продавница Рака Крем, Крв Портокал Килибар

Barr Ко. Сапун Продавница Рака Крем, Крв Портокал Килибар

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направени со 5% Шеј Путер и Природни Растенија.Повеќе од 98% природни и спакувана во убава подарок кутија.Ја остава кожата со чувство омекнат, мазна и лесно fragranced.Прекрасен прилог на вашата дневна рутина или како посебен третман за вашиот омилен човек.Со јазли се од суштинско портокал, масло и килибар Крвта Портокал Килибар рака крем од Barr Ко е совршен за оние кои бараат за цитрус pick me up.Раката крем е повеќе од 98% природни и спакувана во убава подарок кутија.Направени со 5% шеј путер и алое лист сок.На Barr-Ко.Сапун Продавница рака и телото крем ќе ја напушти чувство на вашата кожа мека и миризлива.Одлично за чување во вашиот ноќната, чанта или биро фиока да се осигура дека вие секогаш се задржи вашите раце големо чувство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1 Четвртиот (32 fl мл) на 100% Чиста Бела вазелин.Moisturizes многу сува кожа и помага да се заштити подсечен кожата

Avon Влага Терапија Интензивно Лекување & Поправка Рака Крем, многу од 2 За Дополнителни Сува кожа.Големин

НОГА КРЕМ СО МАСЛО од ЧАЈНО ДРВО : Користење на природните мешавина од масло од чајно дрво, Barielle Чајно Др

Се применуваат Вазелин за Интензивна Нега од Суштинско значење Исцелување Лосион за кожата секојдневн

Please wait...