0
clear
  • Kimble Јасно Borosilicate Стакло Школка Шишенцето, 3 drams Капацитет, 19mm OD x 65mm L (Случај на 144)
  • -20%
  • -20%
Kimble Јасно Borosilicate Стакло Школка Шишенцето, 3 drams Капацитет, 19mm OD x 65mm L (Случај на 144)

Kimble Јасно Borosilicate Стакло Школка Шишенцето, 3 drams Капацитет, 19mm OD x 65mm L (Случај на 144)

DEN 1506.00

Достапност
Достапно за нарачка

Школка шишенцето на N-51 A borosilicate стакло.Обичен врвот.Отворете дното TITESEAL затворање (не во прилог).Школка Шишенцето^ Borosilicate стакло.TITESEAL* капа.Директно-двострано школка шишенцето се фабрикувани од јасно N-51 A borosilicate стакло.Идеален за чување на суви производи.Со отвори на дното plug-стил затворање.Капацитет : 11.1 m L.О.Г.x Length : 19x65mm.Овој оглас е за Пакување од 144.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мазна, конусна внатрешни површини се олесни заврши примерок обновување.Помалку од 10 µL од мртвите прост�

Со FEP / Природна Гума Septa 9mm Капа Големина.Зелена Капа.Земја на потекло : сад.Microliter 091220 G101 Јасно Шишенцето К

Располагање со завртка тема завршува.Headspace ампули и затворање мора да се формира тесни печат за точна ан

Пакет Димензии : 17.018 cms (L) x 14.732 cms (W) x 4.826 cms (H).Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Пакет Количина :

Добро airtightness може да ви помогнат подобро да се зачува примерок течност, која е многу практична.Со скала,

Јасно 350µL.Произведени од страна DWK Живот Науки Inc.Овие производи брод со инсерти се инсталирани во microplate

2 Ml капацитет со круг дното.Уникатен 1 D баркодот и читлив за човекот ликови.Изработена од полипропилен д�

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог�

Пакет димензии : 36.83 cms L x 19.812 cms W x 7.874 cms H Пакет количина : 1 Тип на производ : Лабораторија за Снабдување.Зе�

1 Hydrol Класа.Капацитет 40 Ml.Завртка вратот шишенцето.Сите видови на ЕПА ампули може да биде донесено од мал

Заоблени дното.Деактивирана 20 Mm вратот дијаметар.Точка име : RESTEK 21165221 Headspace crimp шишенцето, заоблени дното

Snap приклучоци не се во прилог на шишенцето.Компоненти спакуван во јасно капак садот со 100 школка ампули �

Конусна Insert (Внеси).Зелена Капа.Со ПреСече FEP / Butyl Septa.Овие производи брод со инсерти се инсталирани во micro

Safe стоечка позиција на ампули на лабораторија клупата во dividers / шуплини наменета за соодветните дијамет

Конусна Insert (Внеси).Природни Капа.Со ПреСече FEP / Butyl Septa.Овие производи брод со инсерти се инсталирани во m

Please wait...