0
clear
  • Домашно милениче Превозникот Флорални Блескав Mandala Индискиот Сина Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња Кутре Удобност Преносни Количка
  • -20%
  • -20%
Домашно милениче Превозникот Флорални Блескав Mandala Индискиот Сина Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња Кутре Удобност Преносни Количка

Домашно милениче Превозникот Флорални Блескав Mandala Индискиот Сина Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

DEN 815.76

Достапност
Достапно за нарачка

Четири-страна мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто така лесно за вас да се провери на вашето домашно милениче.Направете Вашето домашно Милениче Љубов Патуваат Нашите миленичиња превозникот нуди лесен начин за вас да се земе вашето куче или мачка надвор, без разлика дали ви се случува да имаат глобални патување или само сакате да бидат со вас, нашите миленичиња превозникот ќе биде совршен избор.Назад рака може да се зацврсти на мачка или куче носител на вашиот багаж.67 Фунти (0.8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаенина,лесни, носат-отпорни, водоотпорен, трајни и лесни да се чистат.Со двојно патент дизајн, таа се чувствува удобно.ПОВЕЌЕ ВЛЕЗОТ - двете странични влезот и пред влезот, лесно да пристапите на превозникот.Мачка торба превозникот одговара за под-седиште димензии на повеќето авиокомпании.АВИОКОМПАНИЈАТА ОДОБРЕНИ ПРЕВОЗНИКОТ - Со авио-одобрени дизајн, може да се земе вашето домашно милениче да се оди на секаде.Со удобно јагне сомот дното, има рефлективна појас на лево и десно страни, што го прави побезбеден да патуваат во текот на ноќта.Не избере превозникот само врз основа на тежината, но вашето домашно милениче должина и висина.Мала ТЕЖИНА - 1.Прилагодливи рамо, рака.Дното подебели подлога може да се отстрани и машина-измиени. - Поместена Рамо, Рака : Оваа мачка или куче превозникот е лесно да се носат и продавница, која е поместена рамо, рака и да се справува.Функција : - Дише Мрежа Влезовите : три-страна влезот на страни, напред и на врвот не само што ќе обезбеди новак воздух и поширок приказ за вашето домашно милениче, но исто така лесно да се грижи за вашето домашно милениче.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Носат NSF International Certification.Се состои е прилагодлив куршум обликувани нозе.Карактеристики на backsplash скатен в

Опремени со постојан магнет, погодно да се држи dial тест индикатор на машина алатка за усогласување опер�

Ве молиме споредете ги димензиите, обликот на нашата единица со централната конзола на вашиот автомоби�

★Фиока дизајн : На фиока нудат простор за складирање на вашите секојдневни предмети, како што се чевли ч

За 30" Workstations.Вино боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED2030 Виси Фиока Единиц

Гумен ѓон.Стил# : CU3580002 Гума одиш ти дава влечење од трева на обука соба кат.Поддршка обвива од пета до laces

Материјал : Рамка : Премија од нерѓосувачки челик; Огледало : Стакло.Големина : 6.2 cm x 0,8 cm (2 ; Добар избор за

Ќе го сакам и колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно прилог на оваа шармантна клупа�

Изберете тоа брзо!Уживате во среќни време сами или со вашите пријатели, семејство и деца.Enought дијаманти �

Бренд Име : Crysdaralovebi.Материјал : Картон.Број На Модел : 190330 Повод : Свадба & Ангажман.Повод : Роденден.Забеле

Дизајниран да издржи на тешки услови на хотел, ресторан, Кафетерија и други комерцијални кујни.Потоне п�

Бројот на Фиоки : 30 Ширина : 30 5 / 8".Длабочина : 14 5 / 8".Висина : 33".Овој тип на Производ име е Tennsco 3085 Триесет Фи�

Се продаваат како 25 / Кутија.Првата страница може да содржи и извештај за името и да се прилагоди графика

Тежина : 1900g; Рачка за Отворање Агол : 180 Одржување Капацитет : 1136 Kg; Модел Бр : BRH36330 M.Бар Отворањето Агол : /

1 / 2" X 12".Заостануваат Завртки, Хексадецимален Главата.stainless_steel_188 1 / 2" X 12", Надворешно Навој сврзувачки ел�

Please wait...