0
clear
  • Натопи Во Прав Essentials Рефил Големина Чекор #1 Бонд 2 Мл
  • -20%
  • -20%
Натопи Во Прав Essentials Рефил Големина Чекор #1 Бонд 2 Мл

Натопи Во Прав Essentials Рефил Големина Чекор 1 Бонд 2 Мл

DEN 540.00

Достапност
Достапно за нарачка

#1 Бонд : првиот чекор во нашите натопи систем е нашата врска глазура.Ова важи за прво да се првично ноктите и да се обезбеди сите слоеви се држиме лесно и престој стави на одлуки за тесна печат и, исто така, негување на ноктот.Оваа 2oz рефил шише има лесен-за-користење конус spout што го прави refilling натопи од суштинско значење шишиња лесно и хаос слободни.Се посилни, лесни и природни долготрајни ноктите со нашите лесен-за-користење натопи во прав и натопи essentials.Ова се натопи во прав е формулиран без груби хемикалии и со додадени витамини и калциум за зајакнување на природни нокти.Без Суровост (Убавина Без Bunnies).Направен во САД. #1 Бонд : првиот чекор во нашите натопи систем е нашата врска глазура.Ова важи за прво да се првично ноктите и да се обезбеди сите слоеви се држиме лесно и престој стави на одлуки за тесна печат и, исто така, негување на ноктот.Оваа 2oz рефил шише има лесен-за-користење конус spout што го прави refilling натопи од суштинско значење шишиња лесно и хаос слободни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Објектот Вклучуваат : Различни Бои, Стил Мачка Очи Гел лак на Ноктите кои можете да ги изберете(6 X 7.3 ml) .Ку

Отстрани вишокот прав од нокт на прст.Тие се, исто така, Вегетаријанци, никогаш не се тестираат врз живот

Ние сакаме да бидеме среќни што сме со нашиот производ, па сите купувања доаѓаат со 100% задоволство гаран

Новиот InstaДпи има обновено шише заврши со бојаодговараше капи за лесна сенка за навигација.На преработе

Боја : Vishine 36 W LED Светилка гел лак Дополнителен комплет *Пакет Содржина* Гел лак x 6 36 W Помине Светилка x1 Вр

Длабоко Емералд Зелена Гел Ефект Лак.Брзо сушење и чип отпорни.Долго носење, plumping помине лак за беспреко

Вклучува 16 висок квалитет, двојнозаврши лак обвива на 8 различни големини, 1 мини помине file & cuticle стап...

Отстрани вишокот прав од нокт на прст.Боја Клуб помине Натопи Прав, Гел Полирање, и Лакови беа првично со

Она што Ќе Добиете : 24 Bottless пролет бои гел лак комплет вклучува 22 Бои Гел Бои (8ml. / секое шише), не ги база и

Природен изглед и чувство.Супер се Одржи лепило.Без лепак е потребно, безбедно на природни нокти, тие до

Пакет се Вклучени : 12 x 7ml гел лак + 1 x 7ml не ги база на грб + 1 x 7ml сјајни врвот грб + 1 x 8ml мат врвот грб + 1 x 8ml ан

Она што Ќе Добиете : 24 Bottless пролет бои гел лак комплет вклучува 22 Бои Гел Бои (8ml. / секое шише), не ги база и

ЧЕКОР 1 : По завршувањето на вашиот Gelish нокти првично, ќе се применуваат тенок слој на ЧУВАЈТЕ ГО ЕДНОСТА

Патентирана свиласиликонска формула.Multipatented филм формирање систем.УВ светлина апсорбер.Сенка Lock Техно

УЖИВАЈТЕ во DIY ИСКУСТВО : полски гел за нокти комплет вклучува мини светлина, една популарна боја гел лак

Совршен натпревар 3in1 прав е комбинација на трајност на гел лак, силата на доградба на Акрилни нокти, и ле

Погоден за различни апликации за да УВ гел, акрилик, вештачки или природни нокти, тоа ви дава шанса да се

Светла Амбиција Гел лак Сет : 22 гел бои и база палто врвот грб, Makartt 2020 нетранспарентно гел лак поставено

Лак Shaker, лак Blender, Преносни Електрични Eyelash Лепак Shaker Со 2 Конектори И 6 Калибар Течни Homogeniser Product опис.прит

【Лесен за Употреба】На гел за нокти налепници се самолепило, лесен и брз, погоден за почетници во помине

Нашите нетранспарентно, длабоко јоргованот creme носи сите момчиња да дворот.Нетоксични зајакнување на л

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 6 Бои од 0.25 fl.мл Секоја + Professional Помине Светилка + Врвот Грб & Мат Врвот Грб & База на Грб +

Please wait...