0
clear
  • 18 Бои Епоксидна Смола Пигмент Течни Смоли Colorant Пигмент Смола Colorant Боја, Пигмент Смола Colorant Боја
  • -20%
  • -20%
18 Бои Епоксидна Смола Пигмент Течни Смоли Colorant Пигмент Смола Colorant Боја, Пигмент Смола Colorant Боја

18 Бои Епоксидна Смола Пигмент Течни Смоли Colorant Пигмент Смола Colorant Боја, Пигмент Смола Colorant Боја

DEN 1396.80

Достапност
Достапно за нарачка

✎【Лесен За Употреба】Вие само треба да нежно се притисне на течни боја надвор од шише.Специјално дизајнирани млазницата и мека шишиња може да ви помогне да го контролираат износот лесно. ✎【Боење Епоксидна Смола Поставите】18 боја УВ/епоксидна смола боја боја се внимателно избрани за смола уметнички проекти боја,која може да се направи вашите креации брилијантен додека престојуваат кристално јасни. ✎【БЕЗБЕДНОСТ & Широка Примена】Тоа е совршено погодна за DIY смола накит изработка на материјали и занаети украси,боење епоксидна смола занает, обложување, смола бои, смола прелива сликарство нокти, боја,облека, додатоци, гимнастик одлуки, смола дополнителен комплет и други DIY занаети. ✎【Висока Концентрација】Нашата транспарентна смола боја добро се меша во смола, и овие епоксидна смола боја пигменти се многу концентрирани,па малку капка може да оди долго начин и ќе бидат шокирани од силни боење ефект. ✎【Пакет Содржина】18 Бои x 10ml Смола Багрила. (Над 1 сет ,и специјален попуст на цената за вас .).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Изберете Линија на лен попречу

Ќе го сакам и колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно прилог на оваа шармантна клупа

Лесна инсталација, само plug and play.Карактеристики на производот Направени со висок квалитет LED интегриран

Материјал : Рамка : Премија од нерѓосувачки челик; Огледало : Стакло.Големина : 6.2 cm x 0,8 cm (2...

Опремени со постојан магнет, погодно да се држи dial тест индикатор на машина алатка за усогласување опер

Бројот на Фиоки : 30 Ширина : 30 5 / 8".Длабочина : 14 5 / 8".Висина : 33".Овој тип на Производ име е Tennsco 3085 Триесет Фи

Низок притисок.Корица : Црна, нафта и отпорни на абразија, синтетички каучук.Засилување : Еден влакна пле

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

Се продаваат како 25 / Кутија.Првата страница може да содржи и извештај за името и да се прилагоди графика

Четкање на Забите Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 рабо

Полнење Ni MH NiМЗ AAAA батеријата НА6 LR61 батерии.Квалитетот челик школка, многу цврсти и издржливи, ефикасно

КВАЛИТЕТ VINEVIDA Етерично Масло е Професионална Терапевтски Одделение Citronella Етерично Масло.Ова е 100% Чист

Книгата шише користи за чување и издава решенија во контролирана капацитет.Полипропилен тело за сила, т

Современиот и модерен дом мебел може да се додаде чувство на префинетост и мода да атмосферата на вашио

Прилагодени за високи перформанси во вашиот објект со брза стабилизација на времето и висока резолуциј

Лесно да се чисти, водоотпорен.Киселинабесплатно да се заштити вашиот ценет документи.За повеќе употре

Текстил и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Се запали.RunВоз Перформан

Миење на рацете Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 работн

Стаклена плоча рачно изработени со бели нијанси и светкава ефект.Додава еден допир на стил и луксуз во в

АВИОКОМПАНИЈАТА ОДОБРЕНИ ПРЕВОЗНИКОТ Со авиоодобрени дизајн, може да се земе вашето домашно милениче

[СУПЕР СТАБИЛЕН, МИРЕН] непречено и речиси нечујно јава искуство, овој велосипед е совршена за уживање ф

Тежина : 1900g; Рачка за Отворање Агол : 180 Одржување Капацитет : 1136 Kg; Модел Бр : BRH36330 M.Бар Отворањето Агол : /

Ампули се направени од borosilicate стакло.На crimp шишенцето accommodates широка примерок компатибилност.Волумен е 2

Материјал : Цинк Легура.Отпечаток + Лозинка + IC Card Капацитет : 300 ( 3x Администратор ).Отпечаток гласи : phlx се

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Носат NSF International Certification.Се состои е прилагодлив куршум обликувани нозе.Карактеристики на backsplash скатен в

Гумен ѓон.Стил# : CU3580002 Гума одиш ти дава влечење од трева на обука соба кат.Поддршка обвива од пета до laces

Тешки и трајни платформа камион, со користење на висококвалитетни еколошки материјали, цврсти и издржл

★Фиока дизајн : На фиока нудат простор за складирање на вашите секојдневни предмети, како што се чевли ч

Please wait...