0
clear
  • Sandvik Coromant A32T-PDUNL11HP Висок Притисок Coolant Вртење Вметнете Носителот, Круг месо тело, Челик, Внатрешни, Рачката за Заклучување, Левата Рака, 32-милиметри месо тело со Дијам
  • -20%
  • -20%
Sandvik Coromant A32T-PDUNL11HP Висок Притисок Coolant Вртење Вметнете Носителот, Круг месо тело, Челик, Внатрешни, Рачката за Заклучување, Левата Рака, 32-милиметри месо тело со Дијам

Sandvik Coromant A32T-PDUNL11HP Висок Притисок Coolant Вртење Вметнете Носителот, Круг месо тело, Челик, Внатрешни,

DEN 10778.40

Достапност
Достапно за нарачка

Indexable вртење на држачот за општа вртење, која се протега од мали компоненти за да се тешки за обработка.Т-Max P лост систем е дупка стегање систем и е првиот избор за внатрешни вртење, кога слободни чип проток е потребно.Тоа е алтернатива за да се Coro Turn РК за надворешни вртење.Врховниот оптимизација на можностите со висок притисок coolant вметнете geometries.Вметнете geometries и носители наменета за висок притисок coolant над 30 бар (435 psi).Сигурен и безбеден обработка, дури и во roughing апликации.Продуктивно решение со wiper и Xcel технологии.Прецизност млазници и оптимизиран geometries за висок притисок coolant обработка.Sandvik Coromant indexable вртење на држачот за општа вртење, која се протега од мали компоненти за да се тешки за обработка.Вметнатите се вклопува во сите Sandvik Coromant високи перформанси држи системи и може да се користи во различни апликации во сите материјали.Тоа е geometries специјално дизајниран за висок притисок coolant.Продуктивно решение со wiper и Xcel технологии.Врховниот оптимизација на можностите со висок притисок coolant вметнете geometries.Сигурен и безбеден обработка, дури и во roughing апликации.Можноста да се оптимизира со користење на навлажнета tools.Двојно двострано внесува со силни рабови.Лост стегање за подобрување на пристапноста.Надворешни вртење работење и внатрешната обработка на голем дијаметар забива во сите материјали.По завршувањето на тешките roughing операции.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

✎【Лесен За Употреба】Вие само треба да нежно се притисне на течни боја надвор од шише.Специјално дизај�

Топла натопена поцинкуван заостануваат завртки функција Хексадецимален Главата и се дизајнирани да се

За 30" Workstations.Вино боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED2030 Виси Фиока Единиц

Прилагодени за високи перформанси во вашиот објект со брза стабилизација на времето и висока резолуциј

Бренд Име : Crysdaralovebi.Материјал : Картон.Број На Модел : 190330 Повод : Свадба & Ангажман.Повод : Роденден.Забеле

Материјал : Цинк Легура.Отпечаток + Лозинка + IC Card Капацитет : 300 ( 3x Администратор ).Отпечаток гласи : phlx се�

Целокупната Димензии : 24"w x 23"h.Џеб Димензии : 33 / 4"w x 1"h x 3 / 4"г.Џеб Капацитет : Прибл 50 бизнис Картички.Достап

* Погоден за Домашни текстил, DIY рачно изработени занаетчиски Го заврши објектот може да се користи на По

Clary мудрец и Римска камилица помеша биле пријавени за помош со болка од ПМС симптоми, и тоа им помага да с

АВИОКОМПАНИЈАТА ОДОБРЕНИ ПРЕВОЗНИКОТ Со авиоодобрени дизајн, може да се земе вашето домашно милениче �

Високквалитет бисерни во прав, погодни за кристал кал лигите пена, кристално лепак, шминка, итн., ефектот

ВОДООТПОРЕН & ИЗДРЖЛИВИ Оваа мачка превозникот се направени од издржлив, лесен и водоотпорен оксфорд т�

Има каде да оди, но до ниво нагоре сè за вашиот висок интензитет на вежбање со сите нови жените LVLДО кој н�

Материјал : Брегот На Слоновата Коска Кина.Машина За Миење Садови Безбедно 24 K Злато Акценти.Чип Отпорни.

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Носат NSF International Certification.Се состои е прилагодлив куршум обликувани нозе.Карактеристики на backsplash скатен в

Ќе го сакам и колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно прилог на оваа шармантна клупа�

Лесно да се чисти, водоотпорен.Киселинабесплатно да се заштити вашиот ценет документи.За повеќе употре�

Лесна инсталација, само plug and play.Карактеристики на производот Направени со висок квалитет LED интегриран

1 / 2" X 12".Заостануваат Завртки, Хексадецимален Главата.stainless_steel_188 1 / 2" X 12", Надворешно Навој сврзувачки ел�

Се продаваат како 25 / Кутија.Првата страница може да содржи и извештај за името и да се прилагоди графика

Интензивно се напојуваат.Поглезите вашите работливост раце со овој луксузен Рака Крем Лубеница за свил

Бројот на Фиоки : 30 Ширина : 30 5 / 8".Длабочина : 14 5 / 8".Висина : 33".Овој тип на Производ име е Tennsco 3085 Триесет Фи�

★ Најновите 2019 / 2020 Дизајн круг капа Тастатура : тастатурата ви овозможува да го вклучите вашиот 10.2 инче�

Please wait...