0
clear
  • Под Оклоп Жените е Обвинет Непријателските 2.5 Работи за Чевли
  • -20%
  • -20%
Под Оклоп Жените е Обвинет Непријателските 2.5 Работи за Чевли

Под Оклоп Жените е Обвинет Непријателските 2.5 Работи за Чевли

DEN 1249.92

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Конструиран мрежа горниот дел е исклучително лесен & дише, со стратешки поддршка каде што е потребно.Лесни, надворешни пета контра за дополнителна поддршка што ги држи на задниот дел на стапалото се заклучува во место.Dual midsole комбинира Микро G со Обвинет Тапацир за крајната комбинација на удобност и енергија да се вратат.Отстранлив, удобност sockliner обезбедува удобен & одговорно возење.Солидна гумени outsole опфаќа големо влијание зони за поголема трајност со помала тежина.Конструиран мрежа горниот дел е исклучително лесен & дише, со стратешки поддршка каде што е потребно.Лесни, надворешни пета контра за дополнителна поддршка што ги држи на задниот дел на стапалото се заклучува во место.Dual midsole комбинира Микро G® со Обвинет Амортизирање® за крајната комбинација на удобност и енергија да се вратат.Отстранлив, удобност sockliner обезбедува удобен & одговорно возење.Солидна гумени outsole опфаќа големо влијание зони за поголема трајност со помала тежина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Гумен ѓон.Гумени материјал на единствена поседува висока издржливост за продолжување на носење време н

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.ЕВА Midsole Сунѓеркако материјал со шок апсорбирање на квалитети кои се надопо�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина.Гумен ѓон.Редовно се вклопув

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Работи патики кој лесна мрежа горниот дел со контраст цикц

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Versa Foam технологија.Re

ткаениниисинтетички.Гумен ѓон.Primeknit текстил горниот.Ланче затворање.adidas 4 D midsole.Cushioned footbed.Гумени outsole.МО�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Други влакна.Увезени.Синтетички ед

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина.Гумен ѓон.Редовно се вклопув

Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.PWRRUN+ midsole амортизирање обезбедува поголема флексибилност, издржлив�

Ткаенина.Гумен ѓон.Хибрид : пума е комбинација на две од неговите најдобри технологии : Запалам пена и nrgy

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Лесни, конструиран мрежа го�

ткаенина.Гумен ѓон.Mesh горниот.Ланче затворање.Lightstrike амортизирање.Одговорно Зголеми midsole.Гумени outsole.Ко�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Гумен �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Дише Мрежа Горниот Лесен и д

Гумен ѓон.Лесни, конструиран мрежа горниот дел е екстремно флексибилен & дише, со синтетички облоги за д�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Трчање.Дише мрежа горниот.Л�

Синтетичкиимрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.FLYTEFOAM BLAST Лесни, midsole пена со енергичен и мн�

ГЕЛ Технологија Тапацир обезбедува одлични шок апсорпција.Реинженерните outsole гкл за подобри offroad влече

Денес, ASICS нуди целосна линија на перформансиуправувано спортски чевли и технички активен спортски обл�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Текстил; 30% Синтетички; 20% Гума.Увезе

синтетичкиигума.Гумен ѓон.Adidas.Адвокатско Чевли.Трчање.Кралската / Бела.Синтетички & Гума.ТРЧАЊЕ ЗА ПОСВ�

Please wait...