0
clear
  • MKOJU Микрофибер Duster со Продолжување Пол Екстра Долг 100 Инчи Bendable HeadExtendable за Дома Чистење
  • -20%
  • -20%
MKOJU Микрофибер Duster со Продолжување Пол Екстра Долг 100 Инчи Bendable HeadExtendable за Дома Чистење

MKOJU Микрофибер Duster со Продолжување Пол Екстра Долг 100 Инчи Bendable HeadExtendable за Дома Чистење

DEN 2948.40

Достапност
Достапно за нарачка

Прашина на врвот на полици за книги и кабинети.По завршувањето на една страна, едноставно ротирање на млазницата да се исчисти страна на млазницата за долго време.Широк спектар на апликации-ќе може да се чистат тастатури, кујни, ролетни, фото рамки, ТВ екраните, автомобили, тавани, spider webs, ѕидовите, таванот фанови и светилки.Лесен за употреба-прашина колектор е лесен во тежина, има голема глава опфаќа област и може да биде свиткана слободно.Тоа може да избришете мртов агол на јаз или било што трнливиот место.Тоа е лесно да се отстрани прашина.Продолжување род може да биде продолжен до 100 инчи долго, така што може да се чисти секоја висока таванот.Одличен материјал-главата материјал е ултра-фини влакна, и продолжување род е направен од високо-сила пластика и нерѓосувачки челик, која има висока цврстина, не е лесно да се скрши, а има долг животен век.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал — 100% памук влакната и ABS рачка, високо квалитетни, трајни и еднократно.Уникатен Дизајн — Спор

Може да се наведнуваат слободно, должина прилагодливи, е лесен за чистење narroe простори како што кревет д

Интересни и Практични : Електрични спин duster ви дава неконтролирано потреба да прашина, бидејќи тоа е мно

SWIFFER Прекривки Резервни Делови X 10 Парчиња Чистење Алатки.SWIFFER Прекривки Резервни Делови X 10 Парчиња Чист

Мултифункција : Ова почиста може да се користи не само за автомобил, воздухот се пропустливи, но, исто та

Широк спектар на апликацииќе може да се чистат тастатури, кујни, ролетни, фото рамки, ТВ екраните, автомо

JINYUDOME Прашина меки влакна на главата има силна електростатско прашина отстранување способност, Стапица

Нашите продолжување пол доби голема репутација на пазарот.Нашите Микрофибер duster ви дава големо искуств

материјал:мека микрофибер,должина околу 10.31 инчен / 26.2 cm.Пакет на 6pcs,3 бои, 2 парчиња на секоја боја.Може

Замена додатоци за микрофибер прашина отстранување на главата.Лесно да се привлечат прав, полен, и коса

Пакетот вклучува : еден пакет содржи 3 bendable прашина четки и 3 директно бришење прашина бришење прашина че

[Влажно или Суво Употреба] : изработена од мек микрофибер, оваа мини монтажни микрофибер глава може да се

Прашина Заклучување Лепило дека чисти длабоко во жлебови.Се протега до 3' за да го фатат и да го заклучит

Карактеристики : Материјал : ултрафини влакна и мека materials Size : како на сликата shows Color : Gray Quantity : 8 Package вклу

Се носат на паркови,партии,датуми,филмови,и многу повеќе.28" Хип : 81101cm / 31.Премиум материјал : Ова Панталон

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ ТЕЛЕСКОПСКИ ПРОДОЛЖУВАЊЕ ПОЛ " нејзината универзална прилог точка одговара на речис

Потоа користете отпадна хартија или памучна да го блокира orifice, и затропа на околните дрвени табли и дру

Микрофибер РаководителКој иновативни сплит влакна технологија, како И duster статични adsorbs прав, полен и к

Совршен додаток за сите barbers коса стилист.Направени од високо квалитетен материјал, многу издржливи и п

Така што секогаш ќе се чувствувате удобно додека ги користите нашите duster.Оваа duster е одлична опција за до

Употреба Објект : Спортови.Играчки Кожа маска за очи Сет пердув закачка Tickler Пердув За жените и мажите.Ви

Сите прилози пресврт кон 4Фаза Алуминиум Продолжување Пол & се однесува на било обичај должина од 7да26 Но

Може и директно да се чисти од прашина отстранување четка со вода, и потоа се присилува тоа се исушат да

На microfibers може цврсто adsorb мали прашина и влакна 【МултиКористете Функција Duster】 : Чистење за доказ, таван

[2 Прашина] Екстра долг 100" & Мини Компактен 32".Долго за висок домет, Мини за Тесен Агол, Темелно да се Исчис

Please wait...