0
clear
  • DWQ Ултразвучно Електрична Четка за заби, 5 Чистење Режими, Батерија Подарок за Девојка од Возрасни (Боја : Бела)
  • -20%
  • -20%
DWQ Ултразвучно Електрична Четка за заби, 5 Чистење Режими, Батерија Подарок за Девојка од Возрасни (Боја : Бела)

DWQ Ултразвучно Електрична Четка за заби, 5 Чистење Режими, Батерија Подарок за Девојка од Возрасни (Боја : Бела)

DEN 835.20

Достапност
Достапно за нарачка

Надгради Du Pont четка главата со прашина маска, четка е полиран длабоко во забите ефикасно да се отстрани забот на дамки.Вграден-во водоотпорен технологија, не се грижи за оштетување на машината.Sonic вибрации белење на заби, 3400 пати/мин насочен вибрации четка главата висока фреквенција насочен вибрации длабоко чистење на забите.Удобен и чисти Едно-копче за белење, 5 нивоа на чистење на владата / сите круг водоотпорен / smart времето.Долго траење на батеријата не бара чести полнење, 7-15 дена долго траење на батеријата, еден задолжен за долго време.Име на производ : електрични toothbrush Size : 2.5 cm*21cm Charging време : повеќе од 8 hours Product боја : platinum/црна gold Life време : околу 7-15 дена, по day Use 2 пати во 2 минути секој пат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 X Чистење Ефект од Други Електрична Четка за заби : 100% отстранува плакети , подобрување на оралното здра

Една точка микро кои се движат модул е врз основа на To F (време на летот) принцип и интегриран со уникатни

Водоотпорен Одделение : IPX7 Номинална Моќност : 1 5 W Номинална Струја : 400 Ma Кригла Капацитет : 300ml.Децата �

Функција : Со ултразвучно испитување вибрации сензор, тоа може да се отстрани 7 пати повеќе плакети од пр

Пет функционални четка : чистење на владата, полирање режим, белење на владата, на гингивата грижа, чувст

Брзина до 670 четка движења во секунда.Специјално дизајнирани фоки и дихтунзи задржи Smile Tap smart четка за за

Ви благодариме за вашето разбирање 5 четкање начини, во зависност од вашите усни чувствителност и здрав�

Хуманизирано дизајн : на Uоблик на четка за заби со соодветен дизајн за дете забната структура, особено з

❤ Оваа електрични заб усвојува хранаодделение pp материјал и TPE мека гума, и елегантни четка главата диз�

Белење на заби режим користи превртена фреквенции да се пробие до површинските дамки на забите.Опремен

Автоматско Четка за заби може ефикасно чистење на забите и намалување на појавата на парадонтална боле�

По четкање за стоматологот одобрени од 2 минути, вашата четка автоматски ќе се исклучи 3 Висок Perfromance Нач�

Емисија звучен притисок at10 V (0d B = 0.02 m Pa) : ≥110d B.Номинална фреквенција (KHz) : 40 KHz.Примачот чувствителност at40

ВИСОКАТА ЦЕНА ПЕРФОРМАНСИ : Ултразвучно Модул користи ефективни ултразвучно кои се движат чип CS100, кои с

Please wait...