0
clear
  • Мултифункционален коли SunHai Стар Човек Количка Шопинг Количка, Може да Се Турка да Седат Виткање Стариот Вокер
  • -20%
  • -20%
Мултифункционален коли SunHai Стар Човек Количка Шопинг Количка, Може да Се Турка да Седат Виткање Стариот Вокер

Мултифункционален коли SunHai Стар Човек Количка Шопинг Количка, Може да Се Турка да Седат Виткање Стариот Вокер

DEN 967.20

Достапност
Достапно за нарачка

Разноврсна употреба; користите како шопинг количка, комунални количка, виткање количка и интегрален специјална количка на тркала, а речиси и да нема собрание; 100% задоволството на клиентите и безбедност. ● Ова е расклопна шопинг количка која може да се користи како подарок за пријателите и семејството. ●Зајакнување на алуминиум рамка, светлина и здрав, силен капацитет на носивост, целокупната стабилност и безбедност. ●Супер стабилна универзална тркала, 360° насока на вредноста дизајн, носат-отпорни, анти-пропадна, побезбедно. ●Практична шопинг кошница дизајн може да издржи ригорозни шопинг искуство и е идеален за големи продавници и мал шопинг патувања.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние сме секогаш во вашата услуга.Производ параметри : Продолжен големина : 40 (должина) * 41 (ширина) * 88 (висина) cm Body материјал : алуминиум alloy Wheel материјал : smart универзална wheel Weight : околу 6 kg Carrying тежина : ≤80 kg Uses : ракување со товар, секојдневно shopping Applicable да : стари лица, деца, мажи, жени, лицата со хендикеп, повредени, пешаци итн.Детален опис : Двоен кочница, брзо кочење, здрав и не-rolling Double потпирач за дизајн, безбедно, релаксирачки armrests Padded перница, мека и удобна, лесна за rest Aluminum легура заградата : durable Practical голем капацитет шопинг кошница за различни items Smart универзална предните тркала, 360° на ротација, погоден за секој пат, анти-сеизмички, декомпресија, долго life Precautions Due за рачно мерење, грешка на 1~3cm ќе се случи.Прости.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овој мебел движат lifter работи за заштеда на време, енергија и производство на трудот, се многу практични.�

Направени со тешка челична конструкција.Печени емајл заврши.Има топката имајќи тип на вртливата casters...

Даде стариот човек најдобар подарок.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето, н

Премиум Тешки 55 Литри Тапан Dolly Не Тл; да ги Прифати повеќето стандардни тапан буриња, до 235 / 8" во дијамет�

【Гумена Подлога Спречување на Гребнатини】 Нашите Мебел Dolly Ролери е 4Пакет со тркала, портокал гумена �

54 Тежина (кг) 9.Ви благодариме за купување на овој производ во нашата продавница, ако имате било какви пра

1600 lb капацитет.Вклучува заврши околу браници за заштита на ѕидовите и перница влијание.Ролни за 6" Полиу�

На рамо ширина на возилото е слична на онаа на возрасните, па и луѓето можат да помине секаде каде што мо�

Времето за Испорака е 915 Работни Дена, и се Врати Опсег е во Рок од 30 Дена.Големина : 90×60×102 Cm, Силно Оптова�

"Безбедно да се Движи Повеќе за Помалку Време" со лесно возен 1,800 фунти капацитет, отстранлив Притисни Ба

Оваа ТешкиДолжност Прилагодливи Гуми Тркала Dolly е дизајниран да се укине и да се движат околу гуми и трк�

Гаранција : ако не сте задоволни со dolly можете да го вратите во рок од 30 дена и ние ќе ви ги даде на целосна

Пакет Димензии : 40 L x 37 H x 48 W (инчи).Пакет Тежина : 67 килограми.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 308СС / RD.Идеа�

400 KG носивоста, се користат за носење на тешки предмети како што се мебел.Лесен за употреба и едноставен �

【Флексибилни Мобилност】4 премиум swiveling casters тркала не само што направи оваа тешка должност иверица dolly �

Висок квалитет на материјалите : Надлактицата Кревање Ремени се направени од високо квалитетни материј

Ја Спречува Ѕид Марки И Заштита На Вратата.Флексибилни За Безбедно И Лесно Чистење.Месеци На Baseboard Да Се

400 KG носивоста, се користат за носење на тешки предмети како што се мебел 400 KG носивоста, се користат за но

Прилагодлив : Изградени Со Тешки Челик, Овие Приклучоци Се Обезбеди Сигурна, Безбедна Поддршка За Возил�

[Неколку Мебел Dollies] Овој мебел dolly вклучува неколку dollies , солиден casters да се задржи dolly стабилен дури и на

На боени процес го прави мазна и отпорно на гребење.Не треба да се грижите за инсталација.Тоа е многу теш

400 KG носивоста, се користат за носење на тешки предмети како што се мебел.Лесен за употреба и едноставен �

Паб Табела Количка.Дизајниран да се одржи 36" Тркалезни Маси.Поддржува до 10 Коктел Табела Сетови 5 Скатен

Целокупната Lx W : 48x48".Капацитет : 3600 lbs.Големина На Тркало : 6".Тркала Тип : Фенолни.Преголеми dolly обезбедува

Разноврсна употреба; користите како шопинг количка, комунални количка, виткање количка и интегрален сп�

Please wait...