0
clear
  • Stendhal Пур Luxe Око Контура Balm за Жените, 0.5 Унца
  • -20%
  • -20%
Stendhal Пур Luxe Око Контура Balm за Жените, 0.5 Унца

Stendhal Пур Luxe Око Контура Balm за Жените, 0.5 Унца

DEN 720.00

Достапност
Достапно за нарачка

Помага да се елиминира појавата на брчки нуди оптимална заштита.Даде мазна и свиленкаста кожа. 100 проценти автентични.Земја на потекло е од Франција.Ултра-хидратантен око контура balm во голема мера го намалува изгледот на подпухналост и униние.Помага да се елиминира појавата на брчки нуди оптимална заштита.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се одликува со моќен пептиди и хранливи материи за поправка и подмладување на очите.Depuff & фирма за здрав�

Benifits за 100% Природни Jade Лицето Ролери:напнатост во мускулите олеснување и лимфна дренажа; намалување на

Тоа не само што може да контури и форма на лицето, подобрување на кожата сјај, и да те направи сјај ❤Нама�

Пакет Листа : 1 x Ролери Massager.Ролки може да се користи за благи рани, изгореници и каснувања од инсекти, по�

5 пар на подлога по кутија.АнтиНавремено Серум.Благотворно 20 минута око терапија.Ја минимизира појавата

ВИСОККВАЛИТЕТ на ПРОИЗВОДОТ : Оваа мраз ролери за лице се врши на сигурен силиконски материјал,се Разви�

НЕМА ПОВЕЌЕ ПОТЕЧЕНИ, УМОРЕН ИЗГЛЕД на ОЧИТЕ : Овие Хидратантен Колаген Око Маски, може да се користи од �

На дното е опремен со прирачник прекинувач, повеќе userfriendly;полнење преку USB порт на дното, вграденна полн�

Карамел Cappuccino Сјајот #69 Од Кралската Грижа Козметика.Совршен за двете професионални Салон или Домашна у

СКЛОНИ ДА СЕ ИРИТИРАНИ, ЦРВЕНИ ОЧИ ИЛИ EYELIDS?Нежно и безбедно да се очисти вашите очи – оставајќи ги чувст

Боја : Црна.Тоа е 100% природен kajal тоа да се релаксира со само еден потег, ќе се добри за да одат.Тоа доаѓа в�

Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку

Функција : 1.Мали димензии и лесен, со само 4 USB полнење и ергономски машина тело дизајн, го прават овој око

Ладење краставица на очите влошки се збогатени со антивоспалителни ефектот кој помага во намалување на

Опуштете се, Освежување и Полнете!.Намали појавата на фини линии и подпухналост.Мека Кадифен Поддршка.П�

Please wait...