0
clear
  • Tennsco PED-20-36-BLK Виси Фиока Единица за 36 Workstations, 2 Фиока, Црна, 15 Ширина, 24 Должина, 20-2 Висина
  • -20%
  • -20%
Tennsco PED-20-36-BLK Виси Фиока Единица за 36 Workstations, 2 Фиока, Црна, 15 Ширина, 24 Должина, 20-2 Висина

Tennsco PED-20-36-BLK Виси Фиока Единица за 36 Workstations, 2 Фиока, Црна, 15 Ширина, 24 Должина, 20-2 Висина

DEN 1164.00

Достапност
Достапно за нарачка

За 36" Workstations.Црна боја. 15" Ширина. 24" Должина. 20-2" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED-20-36 Виси Фиока Единица за 36" Workstations, 2 Фиока, Црна, 15" Ширина, 24" Должина, 20-2" Висина.Виси Фиока Единици понуди дополнителен простор за документи и материјали.Овој производ е произведен во сад.Овој Производ е произведен од страна на Tennsco Корп

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

★ Најновите 2019 / 2020 Дизајн круг капа Тастатура : тастатурата ви овозможува да го вклучите вашиот 10.2 инче

ВОДООТПОРЕН & ИЗДРЖЛИВИ Оваа мачка превозникот се направени од издржлив, лесен и водоотпорен оксфорд т

Лесно да се чисти, водоотпорен.Киселинабесплатно да се заштити вашиот ценет документи.За повеќе употре

Високквалитет бисерни во прав, погодни за кристал кал лигите пена, кристално лепак, шминка, итн., ефектот

FXХибридСтакло Пластика Стакло Заштитна Фолија со at Foli X, ултра тенок и супер тешко, компатибилен со NCR XR7 (

Се продаваат како 25 / Кутија.Првата страница може да содржи и извештај за името и да се прилагоди графика

АВИОКОМПАНИЈАТА ОДОБРЕНИ ПРЕВОЗНИКОТ Со авиоодобрени дизајн, може да се земе вашето домашно милениче

Тешки и трајни платформа камион, со користење на висококвалитетни еколошки материјали, цврсти и издржл

Опремени со постојан магнет, погодно да се држи dial тест индикатор на машина алатка за усогласување опер

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие

Топла натопена поцинкуван заостануваат завртки функција Хексадецимален Главата и се дизајнирани да се

Бренд Име : Crysdaralovebi.Материјал : Картон.Број На Модел : 190330 Повод : Свадба & Ангажман.Повод : Роденден.Забеле

1 / 2" X 12".Заостануваат Завртки, Хексадецимален Главата.stainless_steel_188 1 / 2" X 12", Надворешно Навој сврзувачки ел

Clary мудрец и Римска камилица помеша биле пријавени за помош со болка од ПМС симптоми, и тоа им помага да с

Добар избор за подарок на вашите пријателки, мајка, љубовници и девојки да имаат удобен шминка насекаде.

Книгата шише користи за чување и издава решенија во контролирана капацитет.Полипропилен тело за сила, т

Она Што Го Прави : Да Добиете Мазна, Мека Рацете И Тешки, Силна Ноктите Со Овој Лесен Крем Со Хранлива Фор

✎【Лесен За Употреба】Вие само треба да нежно се притисне на течни боја надвор од шише.Специјално дизај

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Мазни Создаден, флексибилни ПВЦ цевка.Цврсти ПВЦ хеликс, синтетички плетење засилување.Брановидни К Г...

Ампули се направени од borosilicate стакло.На crimp шишенцето accommodates широка примерок компатибилност.Волумен е 2

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

Прилагодени за високи перформанси во вашиот објект со брза стабилизација на времето и висока резолуциј

Целокупната Димензии : 24"w x 23"h.Џеб Димензии : 33 / 4"w x 1"h x 3 / 4"г.Џеб Капацитет : Прибл 50 бизнис Картички.Достап

Лесна инсталација, само plug and play.Карактеристики на производот Направени со висок квалитет LED интегриран

Дизајниран да издржи на тешки услови на хотел, ресторан, Кафетерија и други комерцијални кујни.Потоне п

Please wait...