0
clear
  • L Песна Железнички Систем 5 Метри Од 1,5 Метри Вратоврска Надолу L Песна за Приколката на Камион Ван -2Packs
  • -20%
  • -20%
L Песна Железнички Систем 5 Метри Од 1,5 Метри Вратоврска Надолу L Песна за Приколката на Камион Ван -2Packs

L Песна Железнички Систем 5 Метри Од 1,5 Метри Вратоврска Надолу L Песна за Приколката на Камион Ван -2Packs

DEN 646.80

Достапност
Достапно за нарачка

2 парчиња 5 метри (1.5 метар) висока јачина L песна вратоврска надолу.Вклучувајќи 4 парчиња еден студ фитинзи.Вклучувајќи 4 парчиња крај капи.Вклучувајќи 10 компјутери гром комплет.Елоксирани во природата.Оваа тешка должност алуминиум песна можат да се користат и еднокреветни и двокреветни студ фитинзи.Тоа може да се користи во многу различни тај надолу апликации вклучувајќи комунални приколки и дури и тркала стол прилози.Ремени со еден студ фитинзи & прстени или двојно студ фитинзи со прстени може да се користи во врска со оваа песна за одличен вратоврска надолу систем.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 парчиња 4 стапки (1.2 метри) висока јачина L песна железница за приколка,flatbed,комбе,камион,pickup.Вклучувајќи

Флексибилни, се согласува да се вчита за подобра контрола.Пакет Димензии : 15.3 H x 6.0 L x 8.5 W (сантиметри).Паке

АМЕРИКАНСКАТА СИЛА : Овие 2 инчен Cam Тока ТајДолу Ремени дојде во стандардна 5.5 ft должина со ТешкиДолжнос

ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ Трајни 2инчен полиестер webbing носи webbing скрши силата на 6,000фунти и 2500фунти собранието

2.5 mm плетенка од не ' рѓосувачки челик кабли се спротивстави на сечење.На токи може да се заклучи безбедн

На јадицата се наоѓа на 90 степени агол од рака, која ви овозможува да кука во сидро поени во вашиот камио

ТешкиДолжност Cinch Ремени од сигурен™ Кабелот Врски се sewed со рака користење на исклучително силни и изд

Направен Во САД, На Воздухопловен Транспорт & Воени Стандарди.Мека Webbing Нема да Scuff Вашата Боја или Лакот.

Оваа гума изградба, исто така, значи дека ремени работи совршено и влажно или суво и во екстремно топли и

RATCHET РЕМЕНИ СИНЏИР НАСТАВКАТА Овие тешки ratchet ремени доаѓаат со одделение 70 транспортен синџир продолж

ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ Трајни 2инчен полиестер webbing носи webbing скрши силата на 6,000фунти и 2500фунти собранието

Производителот гаранција може да не се применува.Времето, cut & абразијаотпорни полиестер webbing со силен ч

Опис на производот На Pro Grip Товар Вратоврска Надолу Стандард Должност Ratchet со Жолта Полиестер Webbing и Црна

АМЕРИКАНСКАТА СИЛА : Овие 2 инчен Cam Тока ТајДолу Ремени дојде во стандардна 5.5 ft должина со ТешкиДолжнос

4 ПАКЕТ 36" ОСКА РЕМЕНИ : Разноврсна ласо авто вратоврска надолу се користи за да одат преку венчиња на тра

Должина = 30 метри, Ширина = 3 инчи.Собранието се Скрши Силата = 15,000 lbs, Работа Оптоварување Граница = 5,000 кг.We

Супер силен задржување на власта со прецизни напон на вредноста.Стегне надолу со менгеме на назадкако г

Користете Опрема Врски во гаража, на брод, во домот, и во безброј други места каде што работите треба да б

ВИСОККВАЛИТЕТ ВРАТОВРСКА НАДОЛУ Ова 1 x 10 ratchet рака има нерѓосувачки челик жица куки и широк справи со ratc

ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ Трајни 2инчен полиестер webbing носи webbing скрши силата на 6,000 фунти и 1,467 фунти работно о

Комерцијални одделение ratchet надвор со порака дека е поле заменливи.Shock Strap Ratchet Безбедност Рака е оценет

Двојно заклучување безбедност ratchet спречува рака од расклатување додека возите.Патентирана ratchet вратил

Please wait...