0
clear
  • Nhlzj XIAOQIANG Десктоп Стои Шминка Огледала Двојно Двострано 1X,5X Зголемување Бања Хотел 360 Ротирачки Суета Огледало
  • -20%
  • -20%
Nhlzj XIAOQIANG Десктоп Стои Шминка Огледала Двојно Двострано 1X,5X Зголемување Бања Хотел 360 Ротирачки Суета Огледало

Nhlzj XIAOQIANG Десктоп Стои Шминка Огледала Двојно Двострано 1X,5X Зголемување Бања Хотел 360 Ротирачки Суета

DEN 5307.60

Достапност
Достапно за нарачка

▲Идеален за употреба во продавница за Накит,канцеларија биро,клуб,салон,купатило.Корисни подароци за вашите сака!. ▲Од една страна,5 X зголемување е одлична за детали шминка апликација;додека 1 X зголемување е совршен за сите околу фризирање. ▲Батеријата е лесен за користење и со допир се префрлите носи голема погодност за вашиот живот. ▲Надворешниот прстен светлина на шминка огледало светлина, може да се симулира природна светлина,така што ќе може да се избегне хроматска аберација предизвикани од разликата на внатрешна и надворешна светлина во текот на шминка,и ќе ви даде совршен шминка. ▲360°Ротира disigned : Мазна ротација се прилагодува на сите агли за динамичка гледна точка.Големина : 18.51225.5 cm Feature : Двоен двострано : Зголемена+Normal Magnification : 5 X зголемена mirror Material : Месинг+Нерѓосувачки челик+Glass Lenses Материјал : Glass Mirror Облик : Round Best подароци за вашите Мајка/Татко/Сестра/Пријатели/Parents Friendly Совети : Премногу далеку од зголемување огледало ќе предизвика вртоглавица,најдобар растојание е : 5 X : во Рамките 15cm Unit Тип : piece Package Тежина : 1.1 kg(2.43 lb.)★Услуга-Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Ние веруваме дека сте задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ви обезбеди задоволително решение.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

✔ На површината се третира со цврсто дрво ✔ Еколошки слој ✔ Лесно да се инсталира ✔ Висока дефиниција �

Ние ви обезбеди задоволително решение ▲АПЛИКАЦИЈА : Запалени Ѕид Огледало Шминка, за примена на eyeliner, м�

Продолжување на раката и мазна ротација се прилагодува на сите агли за динамичка гледна точка.На HL65 BZD е

★Холивуд Шминка Огледало : со 15pcs dimmer Led светилки,со природата и светла за осветлување,прилагодлив бел б�

IP65 водоотпорност Оваа суета огледало светла се предвидени Тоа ќе ви овозможи да ја заврши совршен шминк

Шминка огледало е направен од добар материјал, кој може да издржи долго го користите и да е практичен.Ле�

▲【1 X / 5 X Двострано Огледало】 : 1 X редовни шминка огледало за да го видите вашиот целокупниот изглед, 10x �

Транспарентна етикета на огледало површина може да биде лесно да се отстрани.92 во,односно 12,5 см; Огледал

Може да се прилагоди за најдобар агол за олеснување на шминка примена во вашиот секојдневен убавина и ч�

▲"Материјал" : Направена од метал, стилски и ' рѓа отпорни ▲" Двојно зголемување Страна Огледало" : на Едн�

180° Слободни Ротација : Слободно Вртливата Заеднички може да u се прилагоди на огледало лицето на секој а

На двострано хром огледало нуди редовни и 3x зголемување на опциите за да одговараат на вашите потреби.Н�

Морон може да бидат вовлечени на ѕид, маса или други мазна и рамна површина лесно 10x Зголемува огледало с

3 X еден Двострано Огледало : 3 X зголемена огледало може да зумирате во вашата фацијални карактеристики и

HD Шминка Огледало 1 : 1 HD Огледало и 3 X Зголемувачот, дури и мека светлина, погоден за бричење, контактни л�

▲【Елегантен Дизајн】Погоден за Повеќе апликации,како што се декорација употреба,шминка носат контакт�

Направена од најдобрите солидна месинг материјали 8во дијаметар двојно се соочуваат огледало стакло...

IP65 водоотпорност Оваа суета огледало светла се предвидени Тоа ќе ви овозможи да ја заврши совршен шминк

[3 X / 2 X MAGNIFICATIONS] 1 X вистинско Огледало во средината и левата страна, 2 X и 3 X зголемена огледало на десната с

* 360 степени прилагодливи агол, слободни ротација огледало, различни агли на визуелното искуство, заличи

Бисери околу огледало да се направи на целата огледало многу елегантна и шармантна.Оваа гроздобер сует�

IP65 водоотпорност Оваа суета огледало светла се предвидени Тоа ќе ви овозможи да ја заврши совршен шминк

▲ЕДНОСТРАНИ ЗГОЛЕМЕНА СУЕТА ОГЛЕДАЛО 8 ѕид монтирани бања огледало карактеристики на 3x зголемување ог

Совршен придружник за секоја жена.Материјал : PC + glass Battery капацитет : 400m Ah Size : 75*20mm Sensing Осветлување Mirror One �

Материјал:HD сребро огледало, не е лесно да се оксидираат, трајни, јасна слика, Цинк легура рамка, еколош�

Tabletop шминка огледало со никел заврши.Мазна 360степен ротација на зглобот.Заврши штити од влага и конденз�

Откако ќе завршиш,можете да се свитка раката и да се поттикнат назад против ѕид повторно...

Please wait...