0
clear
  • Unger LWDU0 Lambswool Ѕвезда Duster со Рачка (Случај на 6)
  • -20%
  • -20%
Unger LWDU0 Lambswool Ѕвезда Duster со Рачка (Случај на 6)

Unger LWDU0 Lambswool Ѕвезда Duster со Рачка (Случај на 6)

DEN 2936.16

Достапност
Достапно за нарачка

Супериорен чистење и прашина отстранување.Се справи со придава на било Unger конус или стандард ACME.Користење со Pro Duster замена ракави или микрофибер.Направени од lambswool.Совршен ела прашина полиците и други површини.Unger ѕвезда duster со рачка.Направени на јагниња волна, совршен за бришење прашина бришење прашина полиците и други површини.Се справи со придава на било Unger конус или стандард ACME тема.Исто така се користи со Pro Duster замена ракави или микрофибер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мултифункција : Ова почиста може да се користи не само за автомобил, воздухот се пропустливи, но, исто та

материјал:мека микрофибер,должина околу 10.31 инчен / 26.2 cm.Пакет на 6pcs,3 бои, 2 парчиња на секоја боја.Може

Тоа е лесно да се отстрани прашина.Широк спектар на апликацииќе може да се чистат тастатури, кујни, роле

JINYUDOME Прашина меки влакна на главата има силна електростатско прашина отстранување способност, Стапица

Совршен додаток за сите barbers коса стилист.Направени од високо квалитетен материјал, многу издржливи и п

МОЖЕ да ДОСТИГНЕ ВИСОКИ ТАВАНИ : Ова telescoping микрофибер duster со екстра долг пол, може да достигне 100 инчи ко

Материјал — 100% памук влакната и ABS рачка, високо квалитетни, трајни и еднократно.Уникатен Дизајн — Спор

Се носат на паркови,партии,датуми,филмови,и многу повеќе.28" Хип : 81101cm / 31.Премиум материјал : Ова Панталон

Микрофибер РаководителКој иновативни сплит влакна технологија, како И duster статични adsorbs прав, полен и к

Употреба Објект : Спортови.Играчки Кожа маска за очи Сет пердув закачка Tickler Пердув За жените и мажите.Ви

[Влажно или Суво Употреба] : изработена од мек микрофибер, оваа мини монтажни микрофибер глава може да се

Прашина на врвот на полици за книги и кабинети.По завршувањето на една страна, едноставно ротирање на мл

Миење на рацете нема да наштети на вашиот ној пердув или влијае на нејзината собирање на способност, но

Тоа може да биде свиткан и задно по волја.Тој е опремен со стигнале род.Тоа не е тешко да се исчисти слепи

Bendable главата за тешко да се постигне места.Монтажни главата е машина перат.Не метежот микрофибер ракаво

Широк спектар на апликацииќе може да се чистат тастатури, кујни, ролетни, фото рамки, ТВ екраните, автомо

Please wait...