0
clear
  • ЏОНАТАН Y JYL9057B Халев 2-Светло 18, Дувачкиот Ѕид Sconce Современа Реверзибилна за Спалната соба Livingroom Бања Ходникот, Месинг Злато/Матирано
  • -20%
  • -20%
ЏОНАТАН Y JYL9057B Халев 2-Светло 18, Дувачкиот Ѕид Sconce Современа Реверзибилна за Спалната соба Livingroom Бања Ходникот, Месинг Злато/Матирано

ЏОНАТАН Y JYL9057B Халев 2-Светло 18, Дувачкиот Ѕид Sconce Современа Реверзибилна за Спалната соба Livingroom Бања

DEN 1846.32

Достапност
Достапно за нарачка

Индустриски дизајн модернизирани за денешните домови, ова двојно свет sconce носи чувство на минимализам да кујни, јадење соби, и било кој друг простор кој може да се користи малку повеќе светлина без да се жртвува изјава-изработка на дизајн.Сакаме инкорпорирање на овој дизајн, во бањите или кујни, каде што носи металик акценти на апарати и хардвер, но тоа е еднакво дома во модерен простор за живеење или спална соба.Тоа изгледа прекрасен како акцент делото, или обесени во мултипли.Минималистички дизајн за максимално влијание, ова двојно свет sconce е разноврсна прилог на секој дом.Стакло Нијанси се лесно да се чисти и да одговара на било какви стил на décor.Како оваа тела мора да бидат hardwired, ние препорачуваме професионална електричар управуваат со инсталацијата. 4 W LED сијалица опфатени ; Трае две светилки и компатибилен со било 5 W LED или 25 W ТИП "Б" или 9 W CFL ; УЛ Наведени.Индустриски дизајн модернизирани за денешните домови, ова двојно свет sconce носи чувство на минимализам да кујни, јадење соби, и било кој друг простор кој може да се користи малку повеќе светлина без да се жртвува изјава-изработка на дизајн.Сакаме инкорпорирање на овој дизајн, во бањите или кујни, каде што носи металик акценти на апарати и хардвер, но тоа е еднакво дома во модерен простор за живеење или спална соба.Тоа изгледа прекрасен како акцент делото, или обесени во мултипли.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

FOREDOM ОБВИВКА S77 НАДВОРЕШНИОТ FLEX ВРАТИЛО МОТОРИ ОБВИВКА 361 / 4" ДОЛГО.FOREDOM 77 Оригинални 361 / 4" ДОЛГО НАДВОРЕШН

Бидејќи центарот на вниманието и различни луѓе имаат различни сфаќања за боја, може да биде одредена бо�

♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба, �

Капка тестирани : Нашите i Phone случај има се тестирани за да капка висина од 2 метри за да се обезбеди дури

Прирачник за дренажа метод, лесен и брз.Добар целокупниот airtightness, подобро масловода поделба, и комприми�

Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за кори

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн�

DEN 1320.00

Поголема отпорност на оштетувања предизвикани од ултравиолетово внатрешна или надворешна употреба.На

Подгответе се Побрзо : Нашата медицина кабинет за бањи ви овозможува да елегантно ја преземе контролата

Независна претходно.Овој микроскоп доаѓа со СУПЕР widefield оптика и разноврсна LED осветлување систем кој о�

Самолепливи ѕид мурали се prefect прилог на речиси секој вид на внатрешни работи.Материјал : Висок квалитет

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

Nongreasy.Лесен.Fastabsorbing.Дерматолог развиена.Дерматолог се препорачува.Опис на производот Neutrogena норвешка Фо�

Енергетски ефикасна, високопридвижуван светла.Килибар LED светилки кои може да се монтира на секаде.Лесн

Please wait...