0
clear
  • Кент 81T Tortoiseshell / Графит X-Мали Мажите Брада и Мустаќи Џеб Чешел, парична Казна Заби Џеб Големина за Лицето Коса Чешлање. Видов-намалување на Целулоза Ацетат, Рака Пол?
  • -20%
  • -20%
Кент 81T Tortoiseshell / Графит X-Мали Мажите Брада и Мустаќи Џеб Чешел, парична Казна Заби Џеб Големина за Лицето Коса Чешлање. Видов-намалување на Целулоза Ацетат, Рака Пол?

Кент 81T Tortoiseshell / Графит X-Мали Мажите Брада и Мустаќи Џеб Чешел, парична Казна Заби Џеб Големина за Лицето

DEN 355.20

Достапност
Достапно за нарачка

Џеб големина : 2.Голема мини мустаќи коса и брада straightener чешел за мажи.Напор планирам : Ова го виде намали, парична казна заби чешел, рака е полиран и buffed да се создаде мека заоблени заби кои ќе го стимулира вашиот скалпот или на кожата.Екстра-Мали патување големина пренослив дизајн лесно се вклопува во вашиот џеб.Ние гарантираме ќе ви се допаднат нашите производи!Ние нудиме 100% пари гаранција за враќање на сите наши клиенти.Мажите омилен чешел за патување, автомобил или канцеларија за брз коса, брада и мустаќи се грижи.Microscopically мазна заби стимулира природните масла во внатрешноста на кутикулите на косата како вашата коса е чешлани, флексибилни, трајни и водоотпорен.5 инчи Желка-Школка и Grathite заврши 2 Пакет. Со гордост прикажување на Царската Наредба на Кралицата. 100% Задоволство Гаранција : Кент е светски најстарите четка производителот од 1777.Дневна нега на коса : Убаво трајни мали џеб големина чешел за дневна нега на коса без да си ја почеша главата.Заоблени совети за чувствителна кожа за совршен detangle, обликување, стил и чешлање вашиот мустаќи и брада.Помага стимулира фоликулите на косата.Рачно изработени Кент чешел : рачно изработени од големи листови на целулоза ацетат, наместо да се моделирани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сигурен и Издржлив Квалитет : Овие чешел поставени се направени од високо квалитетна карбонски влакна, �

Погоден за мажите и жените, погоден за кратка коса и долга коса.Rotatable Кабелот за Напојување : Опремени со

7 3 / 4 ИНЧИ Поголем Прст И Коса Чешел.Нуласлободен rattail чешел.Коса за сечење чешел.Полиран чешел, МетежотС�

Високо Еластична : Користење на високо еластична backboard, масажа на скалпот удобно, помага за ублажување н�

На рачно изработени француски мултиобоени чешел може да ви помогне стил брзо кога сте во брзање.Овие се

Природен материјал : Праски на дрво.Функција : Тоа е добра за здравјето на косата.Помага да се намали нап�

★ Погодни за перм, природни, долга коса, кратка коса, кадрави, права коса и перика ★ Изработен од ABS и TPEE м

Убава коса чешел во гроздобер дизајн ќе биде најдобро прилог за вашата свадба коса стил.Специјален диза

Материјал : природно дрво.Големина : 13.5*5cm.Карактеристики : лесен за да внесете коса, висока температура о

Материјал : Црното Злато Сандаловина.Должина : 3.74 инчи; Width : 1.3 инчи.Дизајн : Симпатична чешел со мачка ста

Исто така погоден за DIY многу други губење на парчиња и занает проект.Фенси метален чешел косата е дизај�

Име : Широк заб дрвени чешел за кадрава коса, згусне големи detangling чешли за Мажи / Жени, зелена сандаловина

Дали имате кадрава, дебели, или права коса, нашиот производ е тука да се направи да изгледа како згреши к�

Switchза сечилото чешел Мерки 9" кога целосно продолжен.Изработени од нерѓосувачки челик и пластика.Лизгај

NFEGSIYA Природни зелени сандаловина материјал,мазна површина и добро полиран.Дрвена рачка удобно да се ко�

★ На hairbrush е добро дизајнирани и лесен за користење, што го прави идеален за држејќи го во вашата рака ★ �

2 ПАРЧИЊА по пакет, направен од пластика и сунѓер.Големина : околу 3.4 x 2.4 инч.(8.5 x 6cm).Боја : црна и беж.Тоа мо�

Материјал : Праски на дрво.големина : 18*5cm.Карактеристики : лесен за да внесете коса, висока температура о�

Примена : : Перика Чешли може да се користи за да се направи перики и поправка перики.Погоден за лична упо

Направен од природни сандаловина, antistatic, трајни и долгорочни користи.Убава и трајни производи за широка

Предмет : свитлива comb Material : plastic Color : како shown Size : 17 * 2 * 1cm / 6 Карактеристики : голема трајни заби од различн

Оваа чешел рачно изработени, Интегрирани во дизајн на бивол рог материјал мазна Не snags, мост нема статич�

Големина : 15*6cm.Материјал : Дрво.Карактеристики : лесен за да внесете коса, висока температура отпор, antistati

Антистатички коса и да стане сјајна коса и бради 9.5 cm(3.7 во)5cm(1.9 во)1cm(0.4 во) 20g(0.7 мл).Материјал : Природно дрв

Please wait...