0
clear
  • складирање кутија Фиока Тип на Домаќинство Гардероба, Гардероба на Облека за Складирање Кабинет Артефакт Облека Организатор
  • -20%
  • -20%
складирање кутија Фиока Тип на Домаќинство Гардероба, Гардероба на Облека за Складирање Кабинет Артефакт Облека Организатор

складирање кутија Фиока Тип на Домаќинство Гардероба, Гардероба на Облека за Складирање Кабинет Артефакт Облека

DEN 4174.32

Достапност
Достапно за нарачка

*Супер товарот : Лесно се вчита 100 кг возрасни, супер-капацитет огромен капацитет, дебел материјал. *Разумно користење на просторот : уредни и уреден, животот може да биде поудобно; транспарентно фиока : транспарентни и видлива на прв поглед/лесно да се преземе. * Стабилна редење : нервира и не паѓа превенција; ослободување тока : задните тока, заглавени слој по слој, со притискање надолу не падне. *Врвот и на дното конкавна-конвексни картичка : горните и долните слоеви се наредени повеќе цврсто, на два слоја се рангирани, а висината е намалена за околу 1cm. *Безбедност заклучување дизајн : пред безбедност заклучување спречува фиока од испаѓање; книги и закуски сите се сместени до масата.Име : фиока за складирање box Material : висок квалитет PPColor : светло кафе colorsize : Еден : 53*35*18cm20.9*13.8*7.1 inches53*35*23cm20.9*13.8*9.1 inches53*35*30cm20.9*13.8*11.8 инчи-Ова складирање кутија е едноставен стил кутија-големината е погодна за чување на разни предмети, како што се облека во плакарот, книги на полица, намирници во кабинетот или намирници во автомобил.-Кутијата е многу лесен и заштедува простор.-Тоа е добар помошник за домаќинките да се исчисти дневна соба, спална соба, плакар, полици итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прилагодени за високи перформанси во вашиот објект со брза стабилизација на времето и висока резолуциј

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Одберете Линија Тројно Лен Поп�

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Добар избор за подарок на вашите пријателки, мајка, љубовници и девојки да имаат удобен шминка насекаде.

Мазни Создаден, флексибилни ПВЦ цевка.Цврсти ПВЦ хеликс, синтетички плетење засилување.Брановидни К...

1 / 2" X 12".Заостануваат Завртки, Хексадецимален Главата.stainless_steel_188 1 / 2" X 12", Надворешно Навој сврзувачки ел�

[СУПЕР СТАБИЛЕН, МИРЕН] непречено и речиси нечујно јава искуство, овој велосипед е совршена за уживање ф�

Интензивно се напојуваат.Поглезите вашите работливост раце со овој луксузен Рака Крем Лубеница за свил

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

Тешки и трајни платформа камион, со користење на висококвалитетни еколошки материјали, цврсти и издржл�

Indexable вртење на држачот за општа вртење, која се протега од мали компоненти за да се тешки за обработка.ТM

Бренд Име : Crysdaralovebi.Материјал : Картон.Број На Модел : 190330 Повод : Свадба & Ангажман.Повод : Роденден.Забеле

Волумен Капацитет : 6.6 сертификати.ft., Перење Сад Материјали : Челик Жица, Број на Прегради : 1 Перење Колич

За 36" Workstations.Црна боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED2036 Виси Фиока Единиц

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие

Високквалитет бисерни во прав, погодни за кристал кал лигите пена, кристално лепак, шминка, итн., ефектот

★ Најновите 2019 / 2020 Дизајн круг капа Тастатура : тастатурата ви овозможува да го вклучите вашиот 10.2 инче�

Четкање на Забите Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 рабо

Тежина : 1900g; Рачка за Отворање Агол : 180 Одржување Капацитет : 1136 Kg; Модел Бр : BRH36330 M.Бар Отворањето Агол : /

Please wait...