0
clear
  • Кина Palaeowind Маса Крпа Чај Маса Крпа / Стол Групи На Маси И Столови Поставени корејски / Чипка Стол Перница Покрива,Б-150200cm
  • -20%
  • -20%
Кина Palaeowind Маса Крпа Чај Маса Крпа / Стол Групи На Маси И Столови Поставени корејски / Чипка Стол Перница Покрива,Б-150200cm

Кина Palaeowind Маса Крпа Чај Маса Крпа / Стол Групи На Маси И Столови Поставени корејски / Чипка Стол Перница

DEN 1152.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не жешка не е влажна, дише.Погоден за трпезариска маса, кафе на маса, биро, складирање, маси, итн., за внатрешна или надворешна пикник.Да се создаде убава и луксузни средина за вашето семејство и пријатели и уживајте заедно.Машина за перење мие и се остварливи.Материјал : Чипка Ткаенина главна состојка : полиестер влакна (полиестер) Ткаенина главните состојки : 100 Категорија : покривки Стил : корејски Стил Предмет : НИ Xiangyi луѓе Облик : Плоштадот Применливи сцена : Големина на Домаќинство : 140cm * 180cm, 130cm * 180cm, 150см * 200cm, 150см * 220cm Шема : обична.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Погоден за трпезариска маса, кафе на

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Погоден за трпезариска маса, кафе на

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не ж

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Светот е толку голема што тоа може д

Круг doilies се користи за декорација, placemats, и многу повеќе!.Чипка дизајн.Пакување од 250 Овие фолија хартија

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Светот е толку голема што тоа може д

Сет вклучува четири 7" x 8" јавор doilies.Doilies се одличен начин за да додадете сезонски шарм на вашиот простор.

Материјал 100% Памук, перат, 6" круг секое парче, Големината е приближна се должи на рачно изработени.Се ко

Пакување : 100pcs / пакување, Материјали : Хартија, Боја : Бела, Големина : 4.5 инчен / 11.5 cm.Карактеристики : Безб

Големина е од 10Инчен од 14.5Инчен.Хартија Материјал.Табела Декорација 10 по Пакет.Партија Додаток.FanciЧипка

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не ж

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Едноставен и нискоклуч, удобно и да

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не ж

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Светот е толку голема што тоа може д

На куповната опција се однесува на tablecloth и не содржи било какви други предмети.Облик : правоаголник.Голе

Направени од издржлив материјал и уникатен дизајн.Ве молиме изберете внимателно пред ставање вашата на

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не ж

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Погоден за разни сцени, како што трп

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не ж

❤Пакетот вклучува 100 парчиња 3.5 инчен бел круг хартија doilies ❤Шупливи цвеќиња, моден дизајн,да се претвор

Please wait...